sadsad x
asdasd

11. Sınıf DKAB Ünite Değerlendirme Sınavı

Pano Yayınevi

Kolektif

Üretici Liste Fiyatı
90,00 TL
56,70 TL
%37 indirim
11. Sınıf DKAB Ünite Değerlendirme Sınavı Hakkında Bilgiler
Türü: Lise Yardımcı Kitaplar
ISBN: 9786257159722
Boyut: 19 x 27
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 11. Sınıf DKAB Ünite Değerlendirme Sınavı Kısa Özet

  Değerli Öğretmenler ve Sevgili Öğrenciler,
  Pano Yayınevi’nce hazırlanan bu ÜDS’ler (Ünite Sonu Değerlendirme Sınavları), lise derslerinde hedeflenen kazanımları ölçmeye ve değerlendirmeye yönelik soruları kapsamaktadır.
  Her sınavda kazanım ölçme odaklı 30 soru bulunmaktadır. Ölçücü ve kaliteli sorularla ünitelerde yer alan tüm konular taranmaktadır. Evde veya okulda sınavları uygularken sınav koşullarını sağlayıp en az 40 dakika zaman ayırınız.
  Ünite kapaklarında, o ünitede hedeflenen kazanım listesi yer almakta, her sorunun yanında da o sorunun ölçtüğü kazanımın kodu bulunmaktadır. Böylece gerek öğrenci gerekse öğretmen, hem tek tek hem de sınıf bazında eksik kalan kazanımları kolayca tespit edebilecek, bu kazanımları yeniden kavratmaya yönelik tedbirler alabilecektir. Ayrıca testler, öğrencileri şimdiden üniversite sınavlarına hazırlayacak niteliktedir.
  Bu ÜDS’ler, sadece sınav amaçlı değildir. Olası *uzaktan eğitim* sürecinde, ünite kazanımlarını ölçme amaçlı ödevlendirme biçiminde de rahatlıkla kullanılabilecek yapıdadır. Böylece çevrimiçi eğitimde edinilemeyen kazanımlar hemen saptanabilir ve eksikleri gidermeye yönelik tedbirler alınabilir.
  Sınavı anında değerlendirebilmeniz için, her kitapçığın içine *Mobil Optik Form*lar koyduk. Cevaplarınızı işaretlediğiniz bu formları, indirdiğiniz mobil uygulamamızda *Optik Form Okut* seçeneğine tıklayarak doğru ve yanlışlarınızı; sınıf, okul ve ülke genelinde sıralamanızı rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca her sorunun, yazarı tarafından hazırlanmış video çözümüne de anında ulaşabilirsiniz.
  Testlerdeki soruların ayrıntılı video çözümleri AppStore, GooglePlay ve www.panoyayinevi.com`da yer almaktadır.
  Başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

11. Sınıf DKAB Ünite Değerlendirme Sınavı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.