sadsad x
asdasd

21. Yüzyılda Kulluk Sanatı Cep Boy

Server Yayınları

Mahmud Es`ad Coşan

Üretici Liste Fiyatı
80,00 TL
53,60 TL
%33 indirim
21. Yüzyılda Kulluk Sanatı Cep Boy Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9789752420526
Boyut: 10.5 x 16.5
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Mahmud Es`ad Coşan
Mahmud Es`ad Coşan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 21. Yüzyılda Kulluk Sanatı Cep Boy Kısa Özet

  Bu kitap, Merhum M. Es`ad Coşan Hocaefendi`nin 1990-1997 yılları arasında, muhtelif yerlerde, değişik vesilelerle yaptığı "konulu" konuşmalarından oluşmaktadır. Bu konuşmalar ana hatlarıyla iyi ve güzel kulluğun yol ve yöntemini; âyetler, hadisler ve tarihî olaylarla destekleyerek ortaya koymaktadır.

  İbadet ve kulluğun bir veya birkaç alanda kendisini gösteren yoğunlaştırılmış ritüellerden oluşmadığı, maksadı Allah rızası olduğu takdirde hayatın bütün alanlarını kuşatacağı, bu durumun da bir tercih değil müslüman olarak hayatımızın gayesi olduğu işlenmektedir.

  Hayatında bu anlayışı temsil etmiş bir şahsiyet olarak Hocaefendi merhum, derin bilgi ve cesaretli yaklaşımıyla kitabın her sayfasında bizi bu şuurla bir hayat örmeye, yaşam tarzımızı buna göre şekillendirmeye davet etmektedir. Bunu bize ait kavramları yeniden, üst bir dille yorumlayarak yapmaktadır. Ona göre hayat bir ibadet alanıdır. İnsan, benliğinden geçme sanatı olan kulluk bilinciyle yaşarsa dünyada rahat eder, âhireti de kazanır.

  Hafızanızı tazelemek, sahip olduğunuz değerleri yeniden yorumlayarak kendinize mâl etmek istiyorsanız, buyurun M. Es`ad Coşan Hocaefendi`yi okuyarak dünyaya herkesten farklı bakmaya.

21. Yüzyılda Kulluk Sanatı Cep Boy Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.