3. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru - Olimpiyat Zeka Kitabı Tamamı Çözümlü

Altın Nokta Basım Yayın

Kolektif

75,00 TL
60,75 TL
%19 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
3. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru - Olimpiyat Zeka Kitabı Tamamı Çözümlü Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786052265000
Boyut: 20 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 3. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru - Olimpiyat Zeka Kitabı Tamamı Çözümlü Kısa Özet

  3. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem - Kanguru - Olimpiyat Zeka Kitabı Tamamı Çözümlü

  • Dört İşlem Yeteneği
  • Şekil, Yetenek ve Zeka Problemleri
  • Günlük Hayat Problemleri
  • Sayma-Sıralama-Seçme-Garantileme Problemleri

  Kitabımız: BİLSEM Sınavlarına, TÜBİTAK Sınavlarına, Matematik Olimpiyatlarına, Kanguru Matematik Yarışmalarına, Özel Okul Sınavlarına, Bursluluk Sınavlarına Hazırlık ve Okula Yardımcı olarak hazırlanmıştır.

  Kitabımız, Dikkat Geliştirme, IQ, Şekil Yeteneği, Sayısal Yetenek, Çoklu Yetenek, Matematik, Türkçe, Sözel Mantık ve Zeka Problemleri içermektedir.

  Sevgili çocuklar, değerli öğretmenler ve veliler;

  Matematik dünyada insan aklının en büyük ortak değeridir. Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. Kainat kitabının dilidir matematik. Elinizdeki kitap matematiğin gizemli dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup öğrencilerimize doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.

  Sevgili çocuklar;

  Olimpik çocuk serisinde bulunan şekil-yetenek problemleri, günlük hayat problemleri ve sayma sıralama problemleri ile problem çözme, analitik ve soyut düşünme, akıl yürütme gibi matematiksel becerilerinizi geliştireceksiniz. Sorularla yeterince uğraştıktan sonra çözdüğünüz veya çözümünü bulmakta zorlandığınız soruların cevaplarını ve çözümlerini çözümler bölümünden öğrenebileceksiniz. Bu sayede ulusal çapta yapılan BİLSEM sınavlarında ve hemen hemen her ilde ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına daha hazır hale geleceksiniz.

  Değerli öğretmenler ve veliler;

  Olimpik Çocuk kitabımızın okula yardımcı diğer matematik kitaplarından ayıran en önemli özelliği hiç kuşkusuz öğrencileri hayata çok yönlü hazırlamasıdır. Bu bakıma Olimpik Çocuk serisini matematik yeteneğini geliştiren bir vitamin olarak adlandırabiliriz. Dolayısıyla öğrencilerimiz ilerleyen yıllarda serinin devamı niteliğinde olan Olimpik Çocuk 1-2-3-4-5-6 kitaplarını da çözmelerinde ciddi fayda göreceklerini düşünüyoruz.

   

3. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru - Olimpiyat Zeka Kitabı Tamamı Çözümlü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.