8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Zoru Bankası Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Kolektif

84,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Zoru Bankası Tonguç Akademi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786254220913
Boyut: 19 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Zoru Bankası Tonguç Akademi Kısa Özet

  Bu kitapta yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik ZORULAR var. Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil.

  Yeni sınav sisteminde gerçek yaşam problemleri, çözme becerisi ve anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

  Yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

  Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.

  Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

  Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

  Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin  çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.

  Bu kitapta;
  Orta Seviye 379 soru
  Zor Seviye 264 soru
  Pro Seviye 35 soru  bulunmaktadır.

  Soru Sayısı: 496 soru kitapta 182 soru dijitalde Toplam 678 soru

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Zoru Bankası Tonguç Akademi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.