8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Kolektif

289,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti Tonguç Akademi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 848
ISBN: 8683781816330
Boyut: 19 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti Tonguç Akademi Kısa Özet

  Elindeki bu kitaplar sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

  Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

  Kitaplarında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

  Bu arada kitaplarının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

  Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

  Kitapların içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.

  Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı;

  8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası sayfa sayısı: 208

  8.Sınıf Matematik Zoru Bankası sayfa sayısı: 224

  8.Sınıf Fen Zoru Bankası sayfa sayısı: 208

  8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası sayfa sayısı: 208

8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti Tonguç Akademi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.