9. Sınıf Coğrafya Dekatlon 12 Deneme

Ankara Yayıncılık

Kolektif

35,00 TL
28,00 TL
%20 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
9. Sınıf Coğrafya Dekatlon 12 Deneme Hakkında Bilgiler
Türü: SPK Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786052663202
Boyut: 19 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 9. Sınıf Coğrafya Dekatlon 12 Deneme Kısa Özet

  Sevgili Öğrencilerimiz;

  Gireceğiniz sınavlarda güzel sonuçlar elde etmek için deneme sınavı çözmenin önemini hepimiz biliyoruz. Deneme sınavları gerçek sınav için bir provadır. Sınav öncesi eksik ve yanlışlarınızı belirlemenin, başarınızı test etmenin ve artırmanın en iyi yolu sınavda çıkacak konuları çalıştıktan sonra test ve deneme çözmektir. Bu sebeple sınav adaylarımız belirli aralıklarla kendini denemeli ve sonuçlarını not ederek kendine bir sınav düzeni oluşturmalıdır. Deneme çözmek ilk zamanlarda yorucu, sıkıcı ve uzun gelse de düzenli olarak deneme çözdüğünüzde bu algıyı kısa sürede üzerinizden atacaksınız.

  Deneme sınavlarının okul sınavları ve ileride gireceğiniz YKS’de ki önemini ve etkinliğini göz önünde bulundurarak sizler için Dekatlon deneme serisini hazırladık. Kendimize kaynak olarak MEB ve ÖSYM’nin yayımladığı deneme, örnek soru ve müfredat tablosunu aldık.  Aynı zamanda denemelerimizde yer alan akıllı optik okuma sistemi ile deneme sonuçlarınıza anında erişebileceksiniz.

  Dekatlon Denemelerimiz,

  Yeni nesil ve sınav uyumludur.

  2 genel, 10 tarama testi şeklindedir.

  Her deneme ayrı uygulanabilir içeriktedir.

  Denemelerde kazanım tablosu yer almaktadır. Bu size eksik olduğunuz konuları görmenize ve çalışmalarınızı ona göre şekillendirmenize imkân sağlayacaktır.

9. Sınıf Coğrafya Dekatlon 12 Deneme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.