sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
30,00 TL
17,10 TL
%43 indirim
Allah`ın Aslanı Hz. Ali Hakkında Bilgiler
Türü: Alevilik-Bektaşilik
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054125890
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Ali Rıza Özdemir
Ali Rıza Özdemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Allah`ın Aslanı Hz. Ali Kısa Özet

  Tarihte iz bırakan, yaşadığı çağı aşarak adını sonraki çağlara aktaran, unutulmayan insanlar vardır. Bu insanlar kültürleri, dinleri, medeniyetleri, milletleri aşarak bütün insanlık için ortak değer haline gelmişlerdir. Bazen yaşamlarıyla, bazen eserleriyle, bazen kahramanlıklarıyla, bazen ahlaklarıyla… tanınan ve ön plana çıkan bu olağanüstü şahsiyetler, bugün de insanlığın yolunu aydınlatmaya devam etmektedirler.

  Olağanüstü şahsiyetler, genellikle tek özellikleri ile ön plana çıkmıştır. Kâmil manada * insan* ve olağanüstü olmanın şartlarını eksiksiz yerine getiren insanlar ise pek nadirdir. İşte bu nadir insanlardan biri de Hz. Ali’dir. Bu yüzden Aziz İslâm peygamberi Hz. Muhammed; *Kim Nuh’un azmini, Adem’in ilmini, İbrahim’in hilmini, Musa’nın zekasını ve İsa’nın zühdünü görmek isterse, Ali bin Ebu Talib’e baksın.* buyurmuşlardır.

  Elinizdeki bu çalışma bütün özellikleri ile insanlığa örnek bir şahsiyete, Hz. Ali’ye bir kapı aralamayı amaçlamaktadır. 

  Bu kitap, Hz. Ali’nin adı geçince okuyanın yüzünde bir muhabbet ışıltısı oluşmasına zerre kadar dahi vesile olacaksa, amacına ulaşmış demektir.

Allah`ın Aslanı Hz. Ali Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.