Bali - Biz Dünyayı Çok Sevdik

Tekir Kitap

Senem Kurt

45,00 TL
28,35 TL
%37 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Bali - Biz Dünyayı Çok Sevdik Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 44
ISBN: 9786056910722
Boyut: 20 x 0
Kapak: Ciltsiz
Senem Kurt
Senem Kurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bali - Biz Dünyayı Çok Sevdik Kısa Özet

  Bora, oyuncak maymunu Monmon’a sarılıp uyumaya çalıştığı bir gece, kendisini Bali’de bulur. Monmon’un ailesiyle tanışmak için gittikleri Bali’de hindistancevizi ağaçlarından birbirinden görkemli tapınaklara, geleneksel Bali danslarından uçurtma festivaline kadar gezmedik yer, yaşamadık macera bırakmazlar.
  Okurları Bora’yla birlikte her kitapta rüya gibi yolculuklara çıkararak uzak ülkelerin birbirinden değişik şehirlerini dolaştıran Biz Dünyayı Çok Sevdik dizisi, hem çocukların farklı kültürlerin farklı alışkanlıkları hakkında birbirinden ilginç bilgiler edinmelerini sağlıyor, hem de onları en az Bora kadar eğlendiriyor.
  Bora’yla gezerken siz de dünyayı çok seveceksiniz!

  Yazar Hakkında:

  Senem Kurt 1978 yılında İskenderun`da doğdu. Üç yaşından onüç yaşına kadar yurtdışında uluslararası bir ortamda, çok uluslu bir okulda okudu. Dünya kültürlerine olan merakının tohumları bu ortamda atıldı. 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otal İşletmeciliği bölümünden mezun olur olmaz dünyayı tutkuyla gezmeye başladı. Şu ana kadar 42 ülke, 123 şehir gezdi.

  2003 yılında yaptığı evlilikten sonra Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdi. Kariyerine İngilizce öğretmeni ve anaokulu yöneticisi olarak devam etti.İki erkek çocuğu sahibi oldu. Fırsat buldukça onlarla birlikte ve hem yurtdışı hem yurt içi seyahatlerine çıkmaya va Dünyanın güzelliklerini ve kültürlerini keşfetmeye devam ediyor. " Biz Dünyayı Çok Sevdik" serisi ile de tüm çocuklarla paylaşmayı hedefliyor.

Bali - Biz Dünyayı Çok Sevdik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.