MÜŞTERİ AÇIK RIZA

MÜŞTERİ AÇIK RIZA

Kitapsepeti Yayıncılık İletişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir. 

İzin verdiğinizde; Kitapsepeti Yayıncılık İletişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin, size aktivite ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize (0212) 481-31-11 nolu çağrı numaramız veya bilgi@kitapsepeti.com e-posta iletişim adreslerine iletebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu şirket tarafından, Kanunun 10 maddesi gereği aydınlatma yükümlülüğü yerine getirilmiştir.

Şirket ile müşteri olarak ilişki kurduğumda, talep ettiğim ürünlerin tarafıma teslimi, fatura ve irsaliye belgelerin tanzim edilmesi, karşılıklı para transferleri, müşteri memnuniyetinin sağlanması, şirketin hukuki yükümlülüklerini yerine getirmesi, sözleşmelerinin imzalanması, banka süreçlerinin yürütülmesi, ticari güvenliğin sağlanması, tüketici hakları ile ilgili süreçlerin yürütülmesi gibi amaçlar ile kimlik, iletişim, finans, mesleki bilgiler ve hukuki işlem bilgilerini içeren kişisel verilerim şirketçe fiziksel ve elektronik ortamda alınmakta ve işlenmektedir. Bu verilerim şirketin bağlı şirketleri, iş ortakları ve iş ve işlemlerin yürütülmesi için resmi kurumlarla ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerimin şirket tarafından işlenmesine, şirket kampanyaları ve haberlerinin tarafıma e-posta ve telefon yolu ile ses ve görüntü içerikli olarak gönderilmesine ve kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesine onay veriyorum.

 

OKUDUM, ANLADIM

 

Giriş Yap
ya da Üye Ol