Yeni Üyelik

Nasıl üye olabilirim?

Yeni bir üyelik oluşturmak için anasayfamızda sağ üst köşede bulunan "Hoş geldin ziyaretçi kayıt olun" butonuna tıklayınız. Üye Ol Formunu doldurarak kayıt ol demeniz yeterli olacaktır.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sitemize üye olmadan alışveriş yapamazsınız.

 

Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?

Kampanyalardan ve yeni ürünlerimizden üye kaydı oluştururken “e-posta veya sms ile bilgi almak istiyorum” seçeneğini seçebilirsiniz. 

 

Kişisel bilgilerim güvende mi? Başka şirket ve kurumlarla paylaşılacak mı?

Kişisel bilgileriniz hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. Kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan ‘Norton Verisign SSL’ sertifikası ile şifrelenmiştir.

 

Şifremi unuttum ne yapmam gerekir?

Giriş Yap bölümünde “Şifremi Unuttum” bölüme gelerek Eposta kısmına e.mail adresini giriş yapıp gönder demeniz yeterli olacaktır. Yeni şifreniz e-mailize gönderilecektir. Hesabınıza giriş yaparak “Bana Özel” bölümünden Şifre Değiştir sekmesinden şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

 

Üyelik ve adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemize kayıtlı olan adres veya başka bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyorsa “Giriş Yap” bölümünden girişi yaparak sağ üst köşede bulunan “Bana Özel”’ bölümüne gidiniz. Burada gerekli değişikliklerin hepsini yapabilirsiniz. 

Giriş Yap
ya da Üye Ol