Bir Yaşam Gurusunun Kaleminden

Esen Kitap

İ. Reha Arar

27,78 TL
20,84 TL
%25 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Bir Yaşam Gurusunun Kaleminden Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 252
ISBN: 9786054609659
Boyut: 17 x 0
Kapak: Ciltli
İ. Reha Arar
İ. Reha Arar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir Yaşam Gurusunun Kaleminden Kısa Özet

  Farklı lezzetler vaat eden yemeklerin nerede yenileceği konusundaki engin bilgisiyle tanınıyor Reha Arar. Seçkin lokantaların aranan ismi, o. Aslında, Arar`ın deneyimi yıllar öncesine, üniversite dönemine dayanıyor. Daha o zamanlar, eğitim için gittiği Ankara`da bir yandan tiyatro eleştirileri yazarken, diğer yandan Ankara Ekspres gazetesi için yazılar kaleme almış.

  Disiplinli, çalışkan, özverili, güler yüzlü ve kolay iletişim kuran bir profesyonel olarak tanınıyor iş dünyasında. Dostları ise keyifli sohbetiyle anıyor onu. Büyük kentlerin görkemli lokantalarının yanı sıra, Türkiye ve dünyanın dört bir yanında birçok lezzet noktasının keşfedeni.

  Tabağındaki lezzetin coğrafi boyutunu, toplumlar arasındaki yerini, tarihsel bağlarını soruşturabilen ve işletme niteliğiyle mutfak kültürünü özümseyebilen donanıma sahip. Üstelik, sadece tatmakla da kalmıyor; üşenmeden aşçının yanına sokulup istediği bilgiyi, tadı damağında kalan yemeğin tarifini alıveriyor. Bunu kimin için yapıyor? Elbette siz okurları için.

  Nefis mönülerin, seçkin yemek geleneklerinin, zengin mutfakların, misafiri için en uygun hizmeti vermeye çalışan restoranların üzerinde uzun süre düşünülmüş bir listesini sunuyor bu kitap. Lezzetli bir çalışma elinizde tuttuğunuz. O lezzeti, sizin de hissetmeniz dileğiyle...

Bir Yaşam Gurusunun Kaleminden Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.