sadsad x
asdasd

Bu Yıl Romanını Yazıyorsun

Notos Kitap

Walter Mosley

Üretici Liste Fiyatı
60,00 TL
43,20 TL
%28 indirim
Bu Yıl Romanını Yazıyorsun Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 102
ISBN: 9786057643094
Boyut: 13 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Walter Mosley
Walter Mosley
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bu Yıl Romanını Yazıyorsun Kısa Özet

  Romanını yazmaya karar verdin mi? Öyleyse daha fazla erteleme. Mesleğin ya da kişisel sorumlulukların ne olursa olsun romanını yazabilir, hatta bunu bir yılda başarabilirsin.

  Bu Yıl Romanını Yazıyorsun’da ayrıntılarda kaybolmadan bilmen gereken temel sorunların çözümünü öğrenecek ve romanını nasıl yazacağına dair bir program oluşturacaksın.

  Tanınmış Amerikalı yazar Walter Mosley bugüne dek elliye yakın kitaba imza attı, pek çok ödüle değer görüldü ve edebiyat jürilerinde yer aldı. Otuz yılı aşkın deneyim ve gözlemlerinin ürünü olan Bu Yıl Romanını Yazıyorsun’da anlatıcı sesi, olay örgüsü, karakter gelişimi ve kurmacanın öteki unsurlarının yanı sıra, yazma alışkanlığını sağlamlaştırmaya ve bir romanın yaratılış sürecine dair pek çok yanıt bulacaksın.

  *Roman yazmak kimilerinin büyüttüğü kadar zor değil. Sözle ya da işaretle iletişim kuran herkes bir anlamda yazardır. Her yönetici, anne, danışman, öğretmen ya da sokağın köşesinde şişirme hikâyeler anlatan adam olası bir yazardır. Bu kısa kitabı okuyunca inanıyorum ki kendi kitabını yazmaya hazır olacaksın. Sonra tek ihtiyacın, romanını yazma arzusu ve iradesi.*

Bu Yıl Romanını Yazıyorsun Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.