Dikkat Geliştirme Seti - 3. Sınıf

Yuka Kids

Çetin Özbey

130,00 TL
104,00 TL
%20 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Dikkat Geliştirme Seti - 3. Sınıf Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi
Sayfa Sayısı: 468
ISBN: 9786053670971
Boyut: 20 x 0
Kapak: Ciltsiz
Çetin Özbey
Çetin Özbey
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dikkat Geliştirme Seti - 3. Sınıf Kısa Özet

  3 kitap, toplam 468 sayfa. Birinci hamur kağıt, lüks baskı.

  Tamamı renkli ve resimli. Dikkat ve Hafıza Güçlendirici Egzersizler...

  Kitapların en önemli özelliği, her sayfada iki farklı alıştırmanın yer almasıdır. Temel alıştırma görsellerle zenginleştirilmiş ve sayfanın bütününe yayılmıştır. İkinci alıştırma ise, her sayfanın alt kısmındaki renkli şeridin içinde yer almakta; bilişsel gelişimi ve okul derslerini destekleyici özelliğe sahiptir.

  Özellikle televizyon, PC oyunları gibi ve diğer olumsuz çevre koşullarından dolayı oluşan dikkat eksikliği ile çeşitli etkenlerden kaynaklanan öğrenme sorunlarını azaltmayı hedeflemektedir. Böylece çocuklar var olan gerçek potansiyellerini ortaya koyabilme olanağına sahip olacaklardır.
  Kitaplar yatay olarak tasarlandığı için kullanımı oldukça kolaydır. Alıştırmaları büyük bir keyifle yapacak olan çocuk, hem birçok bilgiyi hem de bilgiye ulaşmanın yolunu öğrenerek gelişecektir. Kesintisiz ve kalıcı öğrenmeyi amaçlayan setlerimizin genel yararlarını şu kavramlarla özetleyebiliriz:

  Görsel Dikkat - Aritmetik dikkat - Motor Dikkat - İşitsel Dikkat - Muhakeme - İlişkilendirme - Hafıza - IQ - Konsantrasyon - Motivasyon

Dikkat Geliştirme Seti - 3. Sınıf Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.