Doğu Akdeniz ve Türkiye`nin Hakları

Seta Yayınları

Burhanettin Duran

70,00 TL
50,40 TL
%28 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Doğu Akdeniz ve Türkiye`nin Hakları Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9786257040433
Boyut: 15 x 0
Kapak: Ciltsiz
Burhanettin Duran
Burhanettin Duran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Doğu Akdeniz ve Türkiye`nin Hakları Kısa Özet

    Burhanettin Duran, Kemal İnat, Muhittin Ataman, Mehmet Çağatay Güler, İsmail Ediz, Melih Yıldız, Nurşin Ateşoğlu Güney, Menderes Kurt, Talha İsmail Duman, Meryem İlayda Atlas, Deniz İstikbal, Furkan Polat, Yunus Furuncu, İsmail Kavaz, Erdal Tanas Karagöl, Büşra Zeynep Özdemir, Nasıh Sarp Ergüven, Yücel Acer, Mehmet Dalar, Mustafa Başkara, İslam Safa Kaya

    Türk dış politikasında ve küresel siyasette giderek önemli gündem konularından biri haline gelen Doğu Akdeniz meselesinde kapsamlı bir çalışma yapma ihtiyacı elinizdeki kitabı ortaya çıkardı. Konunun hukuksal, ekonomik ve siyasal boyutlarını derinlemesine analiz eden makaleler alanlarında uzman yazarlar tarafından kaleme alındı. Yazılarda Türkiye’nin Doğu Akdeniz politikasının yanında diğer bölge ülkeleri ile küresel aktörlerin bölge sorunlarına yönelik politikaları incelenirken özellikle deniz hukuku açısından bölgedeki deniz yetki alanlarının paylaşımı meselesi detaylı bir şekilde analiz edildi.
    Doğu Akdeniz gündemdeki yerini uzun süre koruyacak. Bu konuyla ilgili tartışmalı birçok hususa ışık tutan elinizdeki kitap alana dair çalışmalar için başvuru kaynağı olmanın yanında güncel siyaseti takip edenler için de yol göstericidir.

Doğu Akdeniz ve Türkiye`nin Hakları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.