Elementler Akademisi 1 - Gökyüzünün Derinliği

Yakamoz Yayınevi

Daphne Unruh

50,00 TL
25,00 TL
%50 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Elementler Akademisi 1 - Gökyüzünün Derinliği Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786052974674
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Daphne Unruh
Daphne Unruh
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Elementler Akademisi 1 - Gökyüzünün Derinliği Kısa Özet

    Berlin’de sıradan bir hayat süren on yedi yaşındaki Kira, çok yakında başına geleceklerden habersiz, son okul senesini bitirme ve sonrasında yepyeni bir hayata yelken açma hayalleri kurmaktadır. Ancak işler hiç de hayal ettiği gibi gitmemektedir. Olur olmadık yerlerde bayılmaya, büyük enerji patlamaları yaşamaya, etrafındaki nesneleri istemsizce yakmaya ve geceleri onu takip eden gölgeler görmeye başlamıştır.

    Ailesi onun delirdiğini düşünmeye başladığında ise Kira çözümü onu takip eden gölgelerle birlikte kaçmakta bulur. Çok geçmeden tüm bu belirtilerin, içinde uyanan birtakım sihirli yeteneklerin habercisi olduğunu öğrenecek olan Kira, bu kaçışın sonunda gözlerini sihirli bir dünyada açar. Onu Neve adında bir melek karşılar ve burada Elementler Akademisi adlı bir okulda, kendisi gibi ateş, su, hava veya toprak elementlerinden birine yatkınlık gösteren diğer öğrencilerle birlikte eğitim göreceğini söyler.

    Birbirinden tuhaf yaratıkların olduğu, ağaçlardan sihirli çiçeklerin dökülürken eşsiz birer melodi oluşturduğu bu dünyada Kira, tahmin ettiğinden çok daha önemli bir yeri olduğunu keşfedecek ve büyük kararlar almak zorunda kalacaktır.

Elementler Akademisi 1 - Gökyüzünün Derinliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.