sadsad x
asdasd

Emperyalizme Karşı Yerli ve Milli Duruş

Kripto Basım Yayın

Özcan Yeniçeri

Üretici Liste Fiyatı
50,00 TL
28,50 TL
%43 indirim
24 Saatte Kargoda!
4 Adet Stokta
Emperyalizme Karşı Yerli ve Milli Duruş Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786054991556
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Özcan Yeniçeri
Özcan Yeniçeri
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Emperyalizme Karşı Yerli ve Milli Duruş Kısa Özet

  Osmanlı`nın çöküş döneminde söylenenler, yapılanlar ve kurgulananlarla günümüzde yaşananlar arasında büyük benzerlikler var. Türkiye adeta mütareke dönemini yaşıyor.

  Türkiye AB`ye girmek istiyor (!) Karşı taraf yıllardır "önce uyut, sonra unut" politikasını sürdürüyor. Türkiye ise stratejik müttefik olarak kimi zaman ABD`yi, kimi zaman Rusya’yı, kimi zaman da başka değişik ülkeleri tanımlıyor.

  Geçtiğimiz süreçte, Küreselleşme ya da AB`ye uyum bahane edilerek atılan adımlar, ülkenin birliğini, bütünlüğünü ve dirliğini ölçüsüz bir biçimde dış müdahalelere açık hale getirmiştir. Türkiye AB, ABD ve Çok Uluslu Şirketlerin kıskacı altında artık nefes alamaz, nefes veremez bir durumdadır. Daha da önemlisi onca olan bitene karşı milli refleks ve milli duruş gösterecek kişi ve kurumlar sindirilmiş, susturulmuş ve devre dışı bırakılmış olmasıdır.

  AB, yıllardır akıttığı avrolarla ciddi sayıda genci, sendikayı, siyasiyi, sivil toplum kuruluşunu ve aydını Türkiye aleyhine örgütlemiştir. Dünyaya kavanozun dibinden bakmayı ve baktırmayı alışkanlık haline getirmiş olan besleme aydının tersine bu eser milli bir zemin üzerinde, milli kültürü ve milli değerleri eksen alan bir anlayışla ülkeyi ve Türk kültürünü tehdit eden sorunları ele almıştır.

Emperyalizme Karşı Yerli ve Milli Duruş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.