Fince Öğrenenlere Kalıp Cümleler ve Temel Sözlük

Mondes Yayınları

Azat Sultanov

130,00 TL
106,60 TL
%18 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Fince Öğrenenlere Kalıp Cümleler ve Temel Sözlük Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Diller
Sayfa Sayısı: 154
ISBN: 9786057130808
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Azat Sultanov
Azat Sultanov
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fince Öğrenenlere Kalıp Cümleler ve Temel Sözlük Kısa Özet

  Fince bilmeyen ya da öğrenenlerin, Fince kitap arayanların, bu süreçte zorlanmamaları adına pratik cümleler ve kelimelerle Fince öğrenirken baş ucu kaynağı olacaktır.

  Finlandiya’da yaşayanların yanında taşıyabileceği, günlük diyalogları içeren yardımcı kitaptır.

  Örneğin; Finlandiya’da yaşıyorsunuz ya da Finli biriyle iletişim kuracaksınız; kitabımızın içindekiler sayfasından “İlk Buluşma” konusunu açarak, ilk buluşmada kurulan hazır cümleleri görebilirsiniz.  

  Hastaneye mi gittiniz? Doktora mı gideceksiniz? İlgili başlık altında hastanede kullanılan hazır cümleleri görebileceksiniz. “Başım ağrıyor, hastayım” vs. gibi.

  Türkçe – Fince ve Fince – Türkçe sözlük olmak üzere 2000 temel çok kullanılan eksiz kelimeler ve karşılıklarını günlük hayatta zorlanmamanız için bu kitapta topladık.

  Kelimelerin yanı sıra pratik kategorilerde de aradığını Fince kelimenin karşılığını bulabilirsiniz. Örneğin Sebze Meyve başlığı altında sebze ve meyveleri, Yiyecekler başlığı altında gıda ürünlerini, bir sırada kolayca bulabilir, tek tek kelime aramazsınız.

  Günlük yaşamda ve Fince konuşanlarla iletişimde olabileceğiniz genel ve sık kullanılan diyalogları başlıklarıyla yine bu kitabımızda bulabileceksiniz.

Fince Öğrenenlere Kalıp Cümleler ve Temel Sözlük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.