sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
50,00 TL
30,00 TL
%40 indirim
Genellikle 5-6 gün içinde kargoya verilir
Fırın - Kaçaklar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 590
ISBN: 9786059817769
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Alexander Gordon Smith
Alexander Gordon Smith
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fırın - Kaçaklar Kısa Özet

  Alex’in Fırın Islahevi’nden ikinci kaçış girişimi de başarısız olmuştu. Bu sefer cezası öncekinden çok daha kötü olacaktı, çünkü hapishanenin gizli, kanlı laboratuvarlarında bir canavara dönüştürülecekti.

  Başgardiyan, damarlarına şeytani, karanlık Nektar’ı pompalarken, Alex en korktuğu şeye, Fırın’ın süper insan kölelerinden birine dönüşecekti. Karanlık içindeyken nasıl kaçabilirdi? Kendisini kaybettiğinde, özgürlüğe giden yolda nasıl liderlik edebilirdi?

  Artık karanlığın tutsağı değilim, ancak karanlık hala içimde hapis durumda. Başardık, kapıları kırdık ve Fırın’dan kaçtık; ancak dışarıda olsak bile hâlâ özgür değildik. Şimdi bütün şehir tecrit altındaydı, yollar kapatılmıştı ve polisler bütün binaları didik didik arıyorlardı.

  Üstelik bundan çok daha kötü şeyler, inanılamayacak bir öfkeyle dolu yaratıklar, Alfred Furnace tarafından yollanmış şeytani bir ordu tarafından avlanıyorduk. Tüm bunların arasında beni hayatta tutan tek şeyin içimdeki zehir olduğunu biliyordum. Ve onun, beni bir canavara dönüştürdüğünü de… Eğer gerçekten özgür olmak istiyorsam, karanlığın kalbine gitmem, beni bulmadan önce Alfred Furnace’ı bulmam gerekiyordu. Yoksa kısa sürede bütün dünya hapishanemiz haline gelecekti...

Fırın - Kaçaklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.