sadsad x
asdasd
Gabriel`in Cenneti Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 608
ISBN: 3990000066706
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sylvain Reynard
Sylvain Reynard
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gabriel`in Cenneti Kısa Özet

  Gabriel`in Cehennemi ve Gabriel Arafta`nın uluslararası çok satan yazarı Sylvain Reynard`tan muhteşem bir final.

  Profesör Gabriel Emerson, sevgili Julia ile birlikte yeni hayatına başlayabilmek için, Toronto Üniversitesi’ndeki görevini bırakmıştır. Birlikte her türlü soruna karşı koyabileceklerine emindir. Ve baba olmak için de sabırsızdır.

  Ama, öğrenci olmanın dayanılmaz stresi ile Julia`nın lisansüstü eğitimi, planlarını tehlikeye atmaktadır. Oxford Üniversitesi’nden akademik bir ders verme şansı verildiğinde; Bu araştırma sunumu nedeniyle önceleri Gabriel`in görüşleriyle çelişen bir durum yaşayıp karşı karşıya gelirler. Fakat Julia`nın kendinden emin ve dik duruşu bu sorunun üstesinden gelir. Ve Oxford’da geçmişlerinden bir çok kişi yeniden hayatlarında belirir; Julia’yı küçük düşürmeyi ve Gabriel’in karanlık sırlarından birini ortaya çıkartmayı amaçlayan eski bir düşman da buna dahildir.

  Geri kalan karanlıkları ile yüzleşmek için Gabriel biyolojik ailesini daha detaylı araştırmaya karar verir. Ayrıca kendisi, Julia`yla aile olma ümidi üzerine şaşırtıcı etkiler yaratacak bir dizi olayı da başlatmış olur.

Gabriel`in Cenneti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.