sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
60,00 TL
40,20 TL
Heybemdekiler Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme-Referans
Sayfa Sayısı: 271
ISBN: 9786059540377
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Süleyman Erkan
Süleyman Erkan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Heybemdekiler Kısa Özet

  Yıllardır emek ve sabırla düşüncelerimi yazıya aktardım. Bir gelinlik kızın çeyizini düzercesine, bir arının binlerce çiçekten polenleri peteklerine taşırcasına, küçük ama kendi ağırlığının kat be kat fazlasını taşıyabilen karınca misali yazılar yazdım.

  Her sözcüğün ağırlığının bilinciyle hareket ettim. Söyleyene kadar düşünce senin tasarrufundadır. Söz ağızdan çıktıktan sonra insanların ortak malıdır. Çünkü her birey önceki bireylerin tecrübelerinin ışığında medeniyetteki yerini alarak bilimin sonsuz sırlarına doğru yolculuk yapar.

  Bildiğimizi sandığımız konularda sadece bir damlayız. Aslında önümüzde okyanuslar bulunmaktadır. Okuduğumuz her konu başlığı sizleri ayrı duygu ve düşüncelere götürecektir. Fısıltı ile başlayan, bir sesle yükselen, okuyarak, yaparak, yaşayarak, araştırarak insan olmanın erdemliliğini göstererek yaşatır.

  Yaptığımız, söylediğimiz şeyler dönüp dolaşır yine sizin kulağınıza ulaşır. Bazen kısa sürede bazen uzun yıllar sonra ulaşır. Yaptığımız her hareket ve söz size dönmek üzere yola çıktı bile…

  -Süleyman Erkan

Heybemdekiler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.