sadsad x
asdasd

İşte Java - Çözümlü Örneklerle Java`yı Öğrenmenin Kolay Yolu

Papatya Yayıncılık

Büşra Özdenizci

Üretici Liste Fiyatı
210,00 TL
153,30 TL
%27 indirim
Genellikle 3-4 gün içinde kargoya verilir
İşte Java - Çözümlü Örneklerle Java`yı Öğrenmenin Kolay Yolu Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 364
ISBN: 9786059594028
Boyut: 16 x 24
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Büşra Özdenizci
Büşra Özdenizci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşte Java - Çözümlü Örneklerle Java`yı Öğrenmenin Kolay Yolu Kısa Özet

  Java, sınıf ve nesne yapısına dayalı, geniş kütüphanesi bulunan ve oldukça yaygın kullanılan önemli bir programlama dilidir. Bu kitap, Java dilini çok basit bir şekilde örnekler, şekiller ve sorularla neden  sonuç ilişkisi içerisinde adım adım öğrenmenizi sağlamak için yazılmıştır. Bu sayede, Java dili, emin adımlarla ilerlenerek başlangıç ve orta düzeyde öğrenilebilir; ve ileri düzey konuları öğrenmek için ciddi bir alt yapı kazanılabilir.

  Akıllı telefonlarını almadan evden çıkan var mı? Peki, arkadaşını beklerken, yemek yerken, yürürken, arkadaşı ile konuşurken, ders dinlerken telefonunu kurcalamayan? Nano teknoloji, mikrobiyoloji, genetik, uzay, kara delik, teleskop, robot, uçak, hava durumu, elektrikli kaykay, banka, EFT terimlerinin ortak noktasının bilgisayar teknolojisi olduğunu bilmeyen var mı?

  Bilgisayarları canlandıran, işlevselleştiren, yapacağı işlemleri bildiren programlar, elbette bu teknolojinin vazgeçilmezidir. Akıllı telefon, akıllı kart, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, sunucu sistemler, uçak uçuş sistemi gibi hemen her ortamda kullanılan, belki de, tek bilgisayar programlama dili ise Java’dır.

  Bu kitap; ciddi bir alt yapı oluşturacak şekilde Java programlama dilini öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır; ileri düzey Java teknolojileri öğrenmek te, ancak, ciddi bir altyapı birikimiyle sağlanabilir...

İşte Java - Çözümlü Örneklerle Java`yı Öğrenmenin Kolay Yolu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.