sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
24,00 TL
18,00 TL
%25 indirim
Kaan’ın Keşif Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786056809521
Boyut: 22 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
Nur Tunay
Nur Tunay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaan’ın Keşif Kitabı Kısa Özet

  Kaan keşifte! Ama nerede? Kocaman bir ormanın ortasında, bir okul gezisinde… Bazen bir ağaç tepesinde, bazen bir kelebeğin peşinde! Hep meraklı, hep heyecanlı! Bu kitap ormanda olmanın en eğlenceli hali. Küçük Kaşifler, Kaan’la macera dolu bir keşfe çıkmaya hazır mısınız?

  Kafiyeli dili ve orijinal çizimleriyle Kaan sizi ormana çağırıyor. Okul öncesi çocuklara doğayı, ormanı ve hiç görmediğiniz hayvanları tanıtıyor.

  Konuşma Sesleri Farkındalık Serisi: K

  Konuşma Sesi Farkındalık Serisinin ikinci kitabı olan Kaan’ın Keşif Kitabı yazar Nur Tunay ve çizer Can Tuğrul tarafından hazırlanmıştır. Dil ve Konuşma Terapisti Mukadder Düzyol rehberliğinde hazırlanan kitapta çocukların özellikle /k/ sesini/harfini fark etmesi hedeflenmiştir.

  Çocuklarda dil ve konuşma gelişimi devam ederken ilk edinilen seslerden biri de /k/ sesidir. Yapılan çalışmalar bu sesin 4 yaşına kadar çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılmaya başladığını göstermektedir.

  Kitap içinde geçen sözcüklerin %70’inde /k/ sesi geçmektedir. Çocuklara hikaye bağlamıyla birlikte bu ses pratik etmesi için fırsat sunulmaktadır. Kitap sonundaki oyun sayfasıyla çocuklar hikaye içinden /k/ sesi bulunan sözcükleri bulma oyunu oynamaktadır.

Kaan’ın Keşif Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.