Labirent Savaşı 4 - Percy Jackson ve Olimposlular

Doğan Egmont Yayıncılık

Rick Riordan

59,00 TL
38,94 TL
%34 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Labirent Savaşı 4 - Percy Jackson ve Olimposlular Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü
Sayfa Sayısı: 365
ISBN: 9786051113814
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Rick Riordan
Rick Riordan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Labirent Savaşı 4 - Percy Jackson ve Olimposlular Kısa Özet

  Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını… New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi dördüncü kitapla devam ediyor!

  Percy, yeni okulunun düzenlediği alıştırma gezisinin eğlenceli olacağını zaten düşünmüyordu. Eski bir ölümlü tanıdıkla beraber iblis ponpon kızlarla mücadele etmesi gerekince bu gezi iyice içinden çıkılmaz hale geliyor.

  Olimposlular ile kötü Titan Lordu Kronos arasındaki savaş gittikçe körükleniyor. Her an istilaya açık durumdaki Melez Kampı bile artık sihirli sınırlarıyla bir zamanlarki güvenli yer değil. Titan ordusunun baskınını engellemek için Percy ve diğer melez dostlarının karanlık bir labirentten geçmesi gerekiyor, her bir köşesinde başka kötü sürprizler bekleyen, sürekli yenilenen, üstelik canlı bir labirentten.

   

Labirent Savaşı 4 - Percy Jackson ve Olimposlular Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.