sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
72,00 TL
44,64 TL
%38 indirim
Markella`yı Beklerken Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786257940375
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Catherine Jakubiak Iliadis
Catherine Jakubiak Iliadis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Markella`yı Beklerken Kısa Özet

  "Markella`nın hikâyesi, bir evlat edinilme yolculuğunun çok ötesindedir. Adeta anne olmak için dünyaya gelmiş bir kadının, bedeninde büyütemediği evladını kalbinde büyütüp annelik mertebesine ulaşmasının hikâyesidir. Hem de yüreğinin hakkıyla...

  Kalbinin anahtarını kendi gibi yüce gönüllü bir adama kaptırır önce. Yıllar yılı yuvalarını sevgiyle doldururlar. Ama yine de eksiktir bir şeyler. Derinlerde hissettikleri evlat özlemi ve anne olmak, baba olmaktır tek istekleri. Zor bir yoldur yürüdükleri. Umut ve sevgi, kol kanat gerer yollarına. Yüreklerindeki sevgi öylesine büyür ki zamanla, tüm evren elbirliği edip hayallerindeki evladı gönderir onlara. Böylece tamamlanırlar. Bir kez daha yazarlar tarihe, anne baba olmak için tek gereken şey yürek... Işığı, özlem ve sevgiyle beklenen her çocuğun yolunu aydınlatacak bir güneş gibi doğar Markella hayatlarına."

  Bahar Yaka

  Kitabın kahramanı ve kahramanın nezdinde temsil ettiği değerlerin gönüllü aktörleri olarak bu kitabın kalıcı ve faydalı bir eser olacağına inancımız tamdır. Buna vesile olduğun için aklına, yüreğine, kalemine sağlık.

  Sibel-Erdal-Damla Menteş

Markella`yı Beklerken Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.