Metal Fırtına 3: Karşı Saldırı

Profil Kitap

Burak Turna

55,00 TL
42,35 TL
%23 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Metal Fırtına 3: Karşı Saldırı Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 174
ISBN: 9789759960582
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Burak Turna
Burak Turna
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Metal Fırtına 3: Karşı Saldırı Kısa Özet

  Gelecek öngörülebilir mi? Metal Fırtına 3 Karşı Saldırı`yı okuyun ve buna siz karar verin."
   
  Yazdığı Metal Fırtına kitabıyla olası bir Amerika -Türkiye savaşını öngörüp Beyaz Saray`ı bile ürküten ve dünyayı sallayan, Üçüncü Dünya Savaşı`yla Avrupa`daki göçmenlerin eylemlerini tahmin eden Burak Turna bu sefer de okuyucuyu dünyanın en sıcak çatışma bölgelerine götürerek, heyecanlı bir aksiyon kurgusunun içine sokuyor.

  Kötülük baronu, bütün operasyonlarda kendisini engellediğini düşündüğü Gri Takım’dan kurtulmak için bir plan geliştirir. Afrika’nın Atlas Okyanusu’na açılan Gambiya isimli küçük ülkesinde pek az kişinin bildiği bir Türk eğitim birliği vardır. Kötülük baronu, bu birliğin subaylarını kaçırttırır ve Türk Özel kuvvetlerinin onları kurtarması için girişim başlatmasını sağlar. İlk amacı bu özel birliği pusuya düşürmektir.

  Ancak esas amacı bu komployu Gri Takım’ın öğrenip engellemeye çalışmasını sağlamak ve Gri Takım`ı, savaş alanına geldiğinde yok etmektir.

  Peki Gri Takım, bu büyük tuzaktan kurtulup karşı saldırıya geçebilecek mi? Kurt, bu ölümcül mücadeleden sağ kurtulabilecek mi?  Mert ve Gökhan’ın ilişkileri nasıl bir şekil alacak?
   Metal Fırtına 3`ü okumaya başladığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve bir sonraki sayfayı heyecanla bekleyeceksiniz. 

Metal Fırtına 3: Karşı Saldırı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.