sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
48,00 TL
27,36 TL
%43 indirim
Muhteşem Oz Büyücüsü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 115
ISBN: 4440000000814
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
L. Frank Baum
L. Frank Baum
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Muhteşem Oz Büyücüsü Kısa Özet

  Sağlıklı her çocuk, fantastik, hayret verici ve açıkça gerçek dışı hikayelere karşı yararlı ve içgüdüsel bir sevgi duyar. Bu nedenle folklor, efsaneler, mitler ve peri masalları, çağlar boyunca çocukları takip etmiştir. Grimm ve Andersen’ın kanatlı perileri, çocuk kalplerine insanlığın diğer her eserlerinden daha fazla mutluluk vermiştir.

  Buna rağmen eskilerin peri masalları nesillerce süregeldikten sonra belki de artık çocuk kitaplıklarındaki tarih bölümü içerisinde tutulmalıdır. Çünkü yazarları tarafından ürkütücü ahlaki çıkarımlar yapılabilmesi için tasarlanmış tüm korkunç ve kan dondurucu olaylarla birlikte, basmakalıp cinlerden, cücelerden ve perilerden arındırılmış yeni şaşırtıcı masalın devri gelmiştir.

  Modern eğitim, ahlakı içinde barındırır ve dolayısıyla modern çocuk, peri masallarında sadece eğlence aramakta ve nahoş olayları görmezden gelmektedir.

  Muhteşem Oz Büyücüsü, bu düşüncelerle, günümüz çocuklarını sadece eğlendirmek için yazılmıştır. Amacı, merak ve sevincin muhafaza edildiği, kalp kırıklıkları ve kabusların dışarıda bırakıldığı, modernleştirilmiş bir peri masalı olmaktır.

Muhteşem Oz Büyücüsü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.