sadsad x
asdasd
Nasıl Star Oldular? Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyografi
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9789753141222
Boyut: 17 x 24
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
Hakan Gence
Hakan Gence
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nasıl Star Oldular? Kısa Özet

  Onları yakından tanımaya hazır mısınız?

  Çok değil, birkaç yıl öncesine kadar sıradan hayatlar yaşıyorlardı. Kameralardan, set ışıklarından ve hayran bakışlarından uzak işlerde çalışıyor ya da yaşadıkları küçük şehirlerde ‘büyük hayaller’ kuruyorlardı… Bugün ise bambaşka bir kaderi yaşıyorlar.

  Artık milyonları ekrana kilitleyen TV dizilerinin başrollerinde onlar ışıldıyor. Sokakta tanınmadan adım atamıyorlar. Sosyal medyadaki her hareketleri milyonlarca kişi tarafından inceleniyor. Kiminin yıldızı, çocukluktan itibaren usul usul koyulduğu oyunculuk yolunun bir noktasında parladı; kimi bir yarışma ile dikkatleri üzerine çekti, kimi ise tesadüf eseri keşfedildi…

  Peki, sonra ne oldu? Şöhret, hayatlarında neleri değiştirdi?

  ‘Star’ olmak göründüğü kadar eğlenceli mi?

  Keşfediliş hikâyeleri nasıl? Bilinmeyen yönleri neler?

  Hürriyet Gazetesinin deneyimli röportajcısı Hakan Gence ekranların 16 starıyla konuştu. Afra Saraçoğlu, Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan, Boran Kuzum, Can Yaman, Cansu Tosun, Demet Özdemir, Dilan Çiçek Deniz, Ecem Uzun, Eda Ece, Hazar Ergüçlü, Hilal Altınbilek, Kubilay Aka, Miray Daner, Nilay Deniz ve Pelin Öztekin’i Emre Yunusoğlu ile Muhsin Akgün’ün fotoğrafları eşliğinde tanıyacak, ‘star olma’ öykülerini kendi ağızlarından okuyacaksınız.

Nasıl Star Oldular? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.