Olimpos Kahramanları - Olimpos’un Kanı

Doğan Egmont Yayıncılık

Rick Riordan

65,00 TL
42,90 TL
%34 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Olimpos Kahramanları - Olimpos’un Kanı Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9786050922844
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Rick Riordan
Rick Riordan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Olimpos Kahramanları - Olimpos’un Kanı Kısa Özet

  Olimpos’un Kanı

  Nico di Angelo onları uyarmıştı: Hades’in Evi en kötü anılarını uyandıracak, hayaletlerini huzursuz kılacaktı… Nitekim şimdi her biri zor durumda. Teker teker korkularıyla yüzleşmekten başka çareleri yok. Jason, küçükken onu terk eden annesinin hayaletiyle karşı karşıya.

  Bir lider olarak gücünü nasıl kanıtlayacağını bilmese de, annesinin yaptığı gibi sözünden vazgeçecek değil. Nico, bir kez daha Reyna ve Koç Hedge ile gölge yolculuğu yaparsa hayalete dönüşebilir. Yine de bu karar, kehanetin belirttiği gibi başka birisinin hayatını kaybetmesini engelleyebilir. Athena Parthenos’u, savaş patlak vermeden Melez Kampı’na götürmeye çalışan Reyna’nın peşinde zalim bir avcı var. Korkularını yenmeye çalışan Piper, üzerine düşeni yapmak için hazır. Leo ise planının işe yaramamasından ve arkadaşlarının işine karışmasından endişe duyuyor. Oysa hepsi biliyor ki, Toprak Ana’yı alt etmek için içlerinden biri ölmeli…

  Rick Riordan, çok satan Olimpos Kahramanları serisinin son kitabında, melezlerin hafızalara kazınan macerasını noktalıyor. Kahramanlar, tanrılar ve canavarların tek tek sahneye çıktığı Olimpos’un Kanı’nda heyecan doruğa tırmanıyor!

  Yazar Hakkında:

  Rick Riordan 5 Haziran 1964`te Texas`ta doğdu. Çocuğu dislektik olduğu için okumasını kolaylaştırmak amacıyla ona kendini tanrılara benzetmesini önerdi. Daha sonra bunla ilgili çeşitli hikâyeler yazdı ve en sonunda Percy Jackson ve Olimposluların ilk kitabı olan Şimşek Hırsızı ortaya çıktı. Şimşek Hırsızı’ndan sonra Canavarlar Denizi, Titan`ın Laneti, Labirent Savaşı ve Son Olimposlu`yu yazdı. Percy Jackson ve Olimposlular’dan sonra devam niteliğindeki Olimpos Kahramanları ve Mısır mitolojisi ile ilgili Kane Günceleri adlı serileri yazdı. Kitapları Doğan Egmont yayınları tarafından Türkçe`ye çevrilip basıldı.

Olimpos Kahramanları - Olimpos’un Kanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.