sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
45,00 TL
30,15 TL
%33 indirim
Ölüm` Sözlük Hakkında Bilgiler
Türü: Popüler Bilim
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9786059218108
Boyut: 15 x 23
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sultan Tarlacı
Sultan Tarlacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ölüm` Sözlük Kısa Özet

  Günümüz insanının zihnindeki en önemli konunun *ölüm* olduğunu söyleyebiliriz. Pek çoğumuz onu anmaktan kaçarız, hatta yadsınacak bir hastalık olarak görüp birçok medya organında önünün alınması gerektiğini düşünürüz.

  Halbuki ölümden ne kadar kaçsak da hepimizin zihninde onunla ilgili birçok soru vardır: Gerçekten ölür müyüz, yoksa bir şeyler devam eder mi? Ölüme yakın deneyimler gerçek midir? Ölünce bizden 21 gram mı eksilir? Kısacası; ölüm korkusu, ruhçuluk ve medyumluk, vampirler ve hayaletler, öte alem, klinik ölüm ve beyin ölümü, reenkarnasyon, evrenin ölümü ve daha fazlası meraklısı için bu sayfalarda…

  Ölüm hakkında yazılmış en ayrıntılı bilimsel kitabı arıyorsanız elinizde tutuyorsunuz! *197 Gün* romanının yazarı Sultan Tarlacı’nın kaleme aldığı *Ölüm’sözlük: Ölümlüler İçin Yol Rehberi*; sorularınıza yanıt bulmak, inandığınız doğruları tekrar düşünmenizi sağlamak ve daha çok bilimsel bilgileri ele alarak ölüm üzerinde düşünüp tartışmak için yazıldı.

  Kitabı bitirdiğinizde ölümün ne kadar evrensel ve kaçınılmaz bir gerçek olduğunu göreceksiniz. Böylece ölüme karşı korkunuz da bir o kadar azalacak.

Ölüm` Sözlük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.