sadsad x
asdasd
Ölümcül Kız Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786059928878
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Martin Millar
Martin Millar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ölümcül Kız Kısa Özet

  *World Fantasy Award* ödüllü Martin Millar hem eğlenceli hem de tehlikeli bir eserle karşınızda!

  Intikam ateşinin ve çıkarların kök saldığı kurt kabilesinde hayat gittikçe daha da zorlaşıyor. Küçük kurt kız, kabile lideri olan babasına saldırdıktan sonra ortadan kayboluyor. Ölü ya da diri, fark etmez, herkes onu bulmaya çalışıyor. Ustaca gizleniyor ve her kovalamacada kurtulmayı başarıyor, ama geçmişten gelen çok tanıdık bir misafir bu kaçışın stratejisini değiştiriyor.

  Tam da bu sırada taht kavgaları başlıyor ve kurt ailesi büyük entrikalara ve oyunlara kapılarını açıyor. Kabileye dahil olan masum veya günahkâr herkes, iki kurt adam arasındaki iktidar savaşının bir parçası oluyor. Ya güçlü olan kazanacak ya da kurnaz olan!

  Bir çırpıda biten bir kitap. Martin bu hikâye ile size cezbedici bir büyü yapıyor. Hayranı olduğum yazarlardan biri!

  - Geoff Travis, Rough Trade

  Martin Millar dışlanmanın, sürgün bir toplumun, işgalciliğin ve yalnız bir kurt kızın durumunu anlamamızdaki ustalığını bir kez daha ispatlıyor.

  - Andi Sex Gang

  Kalp atışlarımı, güvenliğimi, rahatlığımı ve huzurumu ortaya çıkaracak olan dolunayın altında sırf değişim için feda edeceğim. Yalnız kurt kız özgürlük hakkı için uyanışı tetikledi ... Ben de artık aynı olmak istemiyorum ve kurtlarla beraber o özgürlüğü yaşamak istiyorum.

  - Andrea Kerr,Colt

Ölümcül Kız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.