sadsad x
asdasd
Senden Sonra Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 357
ISBN: 9786056291227
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Julie Buxbaum
Julie Buxbaum
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Senden Sonra Kısa Özet

  Arkadaşlığın zorlukları... İhmal edilmiş bir evlilik... Ve edebiyatın kurtarıcı gücü…
  Julie Buxbaum aşk, aile ve kendimizden bile gizlediğimiz sırlarla dolu, bu kusursuz romanını etkileyici bir dille siz sevgili okurlara sunuyor.

  Ellie Lerner’ın en iyi arkadaşı olan Lucy, Notting Hill’in arnavut kaldırımlı sokağında, sekiz yaşındaki kızı Sophie’nin gözleri önünde bıçaklanarak öldürülür. Bu olay üzerine Ellie her şeyini; işini, evliliğini ve Boston’daki hayatını bırakarak Londra’ya gider. Lucy’nin kocası Greg, çareyi barlarda aramaya; kızı Sophie ise yaşadıklarını içine atarak konuşmamaya başlar.

  Ellie, Sophie’ye yardım edebilmek için çocukluğunda okuduğu bir kitaba başvurur: Gizli Bahçe. Romanı okumaya başladıklarında zaman kavramı ortadan kalkar ve Gizli Bahçe, kimi zaman keder, kimi zaman bir mucize yaratarak yaralarına merhem olur. Bir gün, Lucy’nin en yakın arkadaşından bile sakladığı bir sır ortaya çıkar. Neredeyse ömrü boyunca tanıdığı bir insanın hayatını ilginçliği ile keşfederken, kendi hayatıyla da yüzleşmek zorunda kalan Ellie, her şeyi geride bırakıp Londra’ya geldiğinde, nereye ait olduğunu sorgulamaya başlayacaktır.

  Yakın arkadaşı olan, aşk acısı çeken ya da keşkelerle dolu bir geçmişe sahip herkesin kalbine işleyecek Senden Sonra, Julie Buxbaum’un ne kadar muhteşem bir yetenek olduğunu kanıtlıyor.

  Senden Sonra İçin Ne Dediler?

  *Buxbaum, dostlarımız hakkında bildiklerimizi ve bilmemeyi dilediğimiz birçok şeyi büyük bir dürüstlük ve incelikle yazıyor. Senden Sonra, kendimize en yakın hissettiğimiz kişileri bir gün kaybedeceğimiz gerçeğini yansıtmaktadır.*
  —Jodi Picoult

  *Julie Buxbaum’un müthiş romanı Senden Sonra’yı bir çırpıda okudum. Bu roman, bizim için değerli insanlarla ilgilenmeyi nasıl öğrendiğimizin -ve eğer şanslıysak bu süreçte kendimizle de ilgilenmeyi öğrenmemizin- şaşırtıcı, komik ve duygulu taraflarına değiniyor. Kesinlikle okuyun. Sadece o gün bir işiniz olmadığından emin olun…*
  —Laura Dave, The Divorce Part

  *Daha ilk sayfadan okuyucunun içine işleyen Senden Sonra, bazen eve dönüş yolunu bulmamız için yolumuzu şaşırmamız gerektiğini anlatan hassas ve sürükleyici bir roman. Hayatına yeniden ve nasıl başlaması gerektiğini merak eden herkes okumalı.
  —Allison Winn Scotch, The New York Times

  *Julie Buxbaum’un anlatımı tek kelimeyle mükemmel… Buxbuam’un edebi kalitesi, Senden Sonra romanını çok başka bir boyuta taşımış. Bu romanı kesinlikle tavsiye ediyorum.
  —S.Krishna`s Books

  *Julie Buxbaum yeni kitabı Senden Sonra ile kadın edebiyatındaki yerini kuvvetlendirmiştir. Kalbinize işleyecek ve mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde size dokunacak karakterler yaratmıştır.
  —Charlotte`s Web of Books

  *Kitapta anlatılan duygular inanılmaz. Bütün karakterlere âşık oldum. Hepsi ayrı ayrı kalbime dokundu. Julie harika bir hikâye anlatıcısı. Ellie karakteriyle arasında bağlantı kurabildim. Sayfalar bir çırpıda değişirken kimi zaman güldüm kimi zaman ise gözyaşlarıma engel olamadım. Sanırım birkaç gün etkisinden kurtulamayacağım.*
  —The Book Junkie

Senden Sonra Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.