sadsad x
asdasd

Shadowghast - Karakasvet Seti

Genç Timaş

Thomas Taylor

Üretici Liste Fiyatı
220,00 TL
154,00 TL
%30 indirim
Shadowghast - Karakasvet Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Gençlik Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 1520601000319
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Thomas Taylor
Thomas Taylor
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Shadowghast - Karakasvet Seti Kısa Özet

  Setin İçindekiler:
  -Yazardan İmzalı Ciltli Kitap
  -Tuhaflık Postası #3
  -Yazarın Tasarladığı Bez Çanta
  -Poster
  - Kitap için tasarlanmış özel set kutusu

  Tuhaf Deniz Kasabası Efsaneleri’nin üçüncü macerasında, kasabanın geleneksel festivali Kasvet Gecesi için hazırlıklar devam ederken bir fenerin içine sıkışmış antik bir ruh olan Karakasvet tüm kasabayı ele geçirmek için pusuda bekliyor.
   
  Serinin üçüncü kitabında, yıllar önce ailesini kaybettiği bir gemi kazası geçiren Herbert Limon, geçmişindeki karanlık gölgelerle yüzleşirken kasabayı tehdit eden bir yaratığın peşine düşer. Diğer kasabalar bilindik festivallerle oyalanırken, Tuhaf Deniz Kasabası’nda işler her zamanki gibi tam tersi işler. Efsaneye göre, kasaba halkı Kasvet Gecesi’nde mum yakmaz ve hiçbir şovmen iskelede kukla gösterisi sergilemezse hakarete uğramış hisseden Karakasvet, kasaba halkının gölgelerini yakalayıp yutar. 
   
  Bu yıl festival için kasabaya davet edilen profesyonel tiyatro ekibinden biri de Herbie’nin geçmişi hakkında şaşırtıcı haberler veren kuzgun saçlı sihirbaz Caliastra’dır. Tiyatrocular otele girer girmez Herbie’nin en yakın arkadaşı Violet’in koruyucusu da dahil olmak üzere kasaba halkı bir bir ortadan kaybolmaya başlar. Gerçeği kurnazlıktan ayırmak ve karanlık herkesi yutmadan önce Karakasvet’in gizemini çözmek yine Herbie ve Violet’e kalır.

Shadowghast - Karakasvet Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.