sadsad x
asdasd

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı

Timaş Yayınları

Kemal Sayar

Üretici Liste Fiyatı
30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786050816662
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kemal Sayar
Kemal Sayar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı Kısa Özet

  Her şeyin bir zamanı var, kalbin de. Yağmurların, güneşin, rüzgârın bir zamanı var. Kalbin zamanı var. İçten bir şekilde konuşmanın, ötekini can kulağıyla dinlemenin bir zamanı var. 
   
  Elinizde tuttuğunuz kitap söyleşilerden oluşuyor. Aslında her cevap bir başka soruyu çağırır. Hayat durmaksızın kendimize sorduğumuz sorulardan ibaret. Kimim ben? Neyin bir parçasıyım? Varlığın neye hizmet ediyor? Bu dünyada var oluşum neyi değiştiriyor? İnsan bu sorulara en tatminkâr cevapları, kalbin zamanından konuşarak verebilir. 
   
  `Birinin acısını dindirebileceksem izin verin hemen yapayım bunu` demiş bilge bir adam, `zira bir daha buradan geçmeyebilirim`. Şehrin insanı kalbi dinlemeli. Kalbi olanı dinlemeli çünkü, `sadece hüznü vardır kalbi olanın`.
   
  Kemal Sayar şehir insanının gönül yorgunluklarını, ruhların gizli yaralarını ilaçlardan önce kelimelerin sağaltacağına inanan bir psikiyatrist. Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı ise *Leyla’dan Geçme Faslı*, *Yaşama Ödevi* ve *Kalpten Kalbe Bir Yol* duraklarından geçen, Sayar’ın ruhu kanatlandıran kelimeleriyle çoğalıp büyüyen bir nehir adeta. Hayatın harcına bir dost nefesinin çağrısıyla biraz daha merhamet ve umut katmaya hazırsanız, şimdi şehir için kalp zamanı…
   

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.