sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
18,52 TL
11,48 TL
%38 indirim
Son 10 Saniye Özel Baskı Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 423
ISBN: 9786052063422
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Simon Kernick
Simon Kernick
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Son 10 Saniye Özel Baskı Kısa Özet

  Bir Erkek, Bir Kadın Ve Sadist Bir Katil!

  Üçü de korkunç bir yüzleşmeye doğru dörtnala koşarlarken kesin olan tek bir şey var: hayatta kalabilmek için çok sıkı mücadele etmeleri gerekecek.
  Simon Kernick , İngiltere’nin en heyecan verici gerilim yazarlarından biri. Onun eserlerini bu kadar özgün kılan ise yaptığı araştırmalar. Kernick romanlarını yazmadan önce Emniyet Teşkilatı, Anti-Terör Şubesi ve Ağır Organize Suçlar Masası üyeleriyle kayda geçen veya geçmeyen görüşmeler yaparak İngiltere’nin yeraltı dünyasının derinliklerinde gerçekte neler olduğunu ilk ağızdan duyuyor.

  Sivil Polis
  Açıklama: son_10_saniye_kapak (3)Son on beş yıldır sivil polis olarak çalışan Sean Egan hayatı uçurumun kenarında yaşamaya alışkın olanlardan. Yakın zaman önce Londra’nın en tehlikeli suç şebekelerinden birinin içine sızmayı başardı ve şimdi kendisinden özel bir görev isteniyor: Gece Sürüngeni diye anılan bir seri katili polis nezaretinden kaçırmak.


  Katil
  Acımasız ama bir o kadar da zeki olan Gece Sürüngeni şöhretini genç kadınları işkence ederek öldürmesine borçludur. Önceki gece tutuklanan katil, cinayetlerden birini işlemediğine dair çok sağlam bir delili olduğunu ve masumiyetini kanıtlayıp asıl katili sunacak çok önemli şeyler bildiğini iddia etmektedir.


  Kadın Polis
  Dedektif Müfettiş Tina Boyd geçmişi asla yakasını bırakmayan bir bela mıknatısı. Gece Sürüngeni’ni cinayetleri işlemekle suçlayan polis kendisiydi ve şimdi kaçırılan suçluyu bulmak da yine ona düşecek. Ama bunu çok çabuk yapması gerekiyor, çünkü bazı tehlikeli kişiler onu sonsuza dek susturmak istiyor.

Son 10 Saniye Özel Baskı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.