sadsad x
asdasd
Tam Namaz Hocası Hakkında Bilgiler
Türü: İslam Eğitimi
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9789944491976
Boyut: 14 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
M.Sıddık Faruki
M.Sıddık Faruki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tam Namaz Hocası Kısa Özet

    Namaz; dinin direği, müminin miracıdır. Kulun Rabbine en içten ,en kâmil yönelişi; O’na iltica edişidir .Namaz Müslüman’ın kabre ve ebede doğru yolculuğunda, onu menzile ulaştıracak en doğru kılavuzdur. Nitekim namazın mahiyetindeki bu bu doğruluk zaruriyeti, icrasında da aynı önemle devam eder.

    ‘’İnsanların en hayırlısı , insanlara en çok faydası dokunan kimsedir.’’ hadisindeki müjdeyle ,namaz ibadetinizi doğru ve eksiksiz yerine getirebilmeniz için kaleme alınan bu kitapta; abdestin nasıl alınacağı ,namazın rükünleri ve nasıl kılınacağı resimlerle anlatılmıştır. Haram helal gibi şer’i hükümler, namazın kılınışında erkek ve kadınlar arasındaki fark, namaz hakkında bazı fıkhi bilgiler,32 ve 54 farz, temel dini bilgiler ve mühim zamanlarda kılınan namazların yanı sıra namazda okunan sure ve dualar da kitaba alınarak siz değerli okuyucuların istifadesine sunulmuştur.

    Müslüman kardeşlerimize faydalı olabilmek, farzınızı ifa etmede yardımcı olabilmek, bilgilendirmek niyetindeyiz. Cenab-ı Allah niyetimizi ,niyetinizi kabul eylesin.

Tam Namaz Hocası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.