Tarihi Romans Seti Aşk Romanları Takım Set 4 Kitap

Pegasus Yayınları

Tessa Dare

585,00 TL
468,00 TL
%20 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Tarihi Romans Seti Aşk Romanları Takım Set 4 Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk
Sayfa Sayısı: 1392
ISBN: 5026548067058
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Tessa Dare
Tessa Dare
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tarihi Romans Seti Aşk Romanları Takım Set 4 Kitap Kısa Özet

  Sahte Nişanlı

  Aşkın Kimyasını Keşfedin...

  Bilime olan merakıyla tanınan dul Leydi Ciara Sheffield zor günler geçirmektedir. Kocasını zehirlediğine dair dedikodular tüm şehre yayılmıştır. Ünlü çapkın Hadley Kontu Lucas hakkında da bambaşka söylentiler dolanmaktadır. Leydi Ciara ve Hadley Kontu’nun tek ortak yanı, ikisinin de gazetelerin dedikodu sayfalarına malzeme olmalarıdır fakat antik bir elyazması onları bir araya getirir.

  Ciara, onu darağacına yollayacak söylentilerden korunmak için unvan sahibi bir nişanlıya ihtiyaç duyarken Lucas da antik elyazmasının sırlarını çözmeye çalışan amcasına yardım etmek zorundadır. Bu yüzden, Lucas’ın ikisine de yarayacak teklifine hayır diyemeyen Ciara, mantığın insanı her zaman doğru yola sokmadığını öğrenecektir. 

  “Tutku ve gerilim dolu, ustaca yazılmış bir romans. Karakterlerin gelişimi harikulade; diyaloglar, zekice espriler ve yaramaz imalarla bezeli; hikâyeyse çok heyecanlı. Bu kitap bir harika!” 

  Romance Reviews Today

  Taştan Kalp                                                        

  Geçmişi Karanlık Sırlarla Dolu Bir Kadın…

  Geçmişinin gölgesinden kurtulmaya çalışan Laura Foster yeni bir hayat kurmak için Teksas, Glory’de şık bir pansiyon satın almıştır. Kasaba halkı onu zengin ve saygın bir dul olarak tanır ama Laura geçmişinin her an peşinde olduğunun farkındadır. 

  Onun Aşkı İçin Her Şeyi Feda Edebilecek Bir Adam…

  Rahip Brand McCormick genç kadına aşkını itiraf edince Laura ondan kaçar çünkü geçmişi ortaya çıkarsa Brand’in saygınlığına da leke sürüleceğini bilir. Gerçi Brand’in hayatı için tek tehdit Laura’nın geçmişi değildir. Kasabaya bir yabancının gelmesiyle tüm sırların ortaya çıkma riski doğar. Laura, kalp kırıklığıyla sonuçlanabilecek bir seçim yapmak zorundadır: Glory’yi terk edip Brand’in geleceğini mi kurtaracaktır yoksa gerçekleri ona anlatarak itibarını ve kalbini tehlikeye mi atacaktır?

  “Landis’in hünerli anlatımı okuru hikâyeye bağlayacak.”

  Publishers Weekly

  Serseri Tutkular

  Günahlar bazen çok çekici olabilir...

  Leydi Catherine Mabry sevdiklerini korumak için itibarını hiçe sayarak bir plan yapar: Yakışıklı fakat adı çıkmış Claybourne Kontu Lucian Langdon’dan yardım isteyecektir. Şiddet dolu Londra sokaklarında büyümüş Kont’un, unvanını hak etmediğine dair dedikodular herkesin dilindedir. 

  Lucian saygınlık kazanmayı ve asil bir kadınla evlenmeyi çok ister ve Catherine de onun bu taleplerine uygun bir eş adayıdır. Ancak karşılığında kötü şöhretli Kont’tan istedikleri, ikisinin de yaşamını riske atacaktır. Tehlike yaklaşırken Catherine, Kont’un muazzam tutkularını, Lucian ise güzel kadının ölçüsüz cesaretini keşfedecektir…

   “Ustaca yazılmış, ilginç karakterlerle dolu bir roman. Harika bir serinin habercisi.”

  Romantic Times

  Aşk Cephesi

  Sorunlu genç kadınların cenneti Spindle Koyu’na hoş geldiniz!

  Burada bir tane bile yakışıklı erkek yok.

  Şimdilik...

  Spindle Koyu varlıklı ailelerin sorunlu kızları için mükemmel bir yerdir: Fena halde utangaç olanlar, evlilikten nasibini almış genç eşler ve yanlış erkeklere ümitsizce kapılmış genç kadınlar.

  Rycliff’in yeni kontu Victor Bramwell, buraya ait olmadığını bilmektedir; zira koy, kız kuruları ve koyunlardan ibarettir. Ama bir milis kuvveti toplama emri aldığı için onlara katlanmak zorundadır. Aslında görevi çok kolaydır ama yarattığı ütopyayı Bram’in uyduruk ordusundan korumaya kararlı Susanna Finch yüzünden, durum içinden çıkılamaz bir hal alır.

  Susanna adamlara bulaşmayacağına, Bram de kadınlarla iletişim kurmayacağına yemin eder ve böylece aralarında destansı bir savaş başlar… Kaybedecek bu kadar çok şey varken kazanan kim olacaktır?

  “Şahane… Özgün karakterlerle ilgili gizli gerçekleri yavaşça ortaya çıkaran, zekice diyaloglar ve baştan çıkarıcı, romantik karşılaşmalarla dolu.” 

  Publishers Weekly

  “Dare, okurların ne istediğini çok iyi biliyor. Rahat okunan, büyüleyici kurgusu; kendini sevdiren karakterleri, esprili üslubu ve şehvet dolu sahneleriyle bağımlılık yapıyor.”

  Booklist

  “Kadınlar ve erkekler arasındaki bu capcanlı, seksi ve eğlenceli savaş, okuyucuları harika bir maceranın içine çekiyor.”

  Library Journal

Tarihi Romans Seti Aşk Romanları Takım Set 4 Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.