sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
13,89 TL
7,92 TL
%43 indirim
Terörün Gizli Efendileri Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786054125685
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Cevdet Saral
Cevdet Saral
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Terörün Gizli Efendileri Kısa Özet

  *İnsanın düşünmemesi, yöneticiler için ne büyük şans.*

  Adolf Hitler

  Tarihsel süreç içinde şiddet ve terör her zaman var olmuştur. İnsanoğlu her nedense sebeplerden çok ortaya çıkan etkiyi konuşarak terörün destanlaşmasına ve bazen de eleştirdiği terör süreçlerinin içinde farkında olmadan yer alarak terörün ve şiddetin sürekliliğine yol açmıştır. Bunu iyi bilen Efendiler ise süreçleri iyi değerlendirmiş, fırsatları kaçırmamışlardır.

  Yönetmenin hükmetmeye ve gütmeye dönüştüğü 21. Yüzyıla gelindiğinde ise Terörün Efendileri artık klasik yöntemlerini bir kenara bırakarak yeni bir strateji belirlemişlerdir. Bu yeni yöntem Terörü Kutsamak Legal Hale Getirmek! adına her yolu denemekten geçmektedir. Bu, dünyanın sonunu getirecek kıyamet günü dahi olsa…

  Elinizdeki kitap Dünyayı Armegeddona Zorlayanların yöntem ve stratejilerini deşifre etmek adına hazırlanmıştır. Bireysel ve toplumsal olarak nasıl büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığımızı bilmek Terörün Efendileri için hoş olmasa da siyasi aklını kullananlar kötüler karşısında her zaman kazanmıştır ve kazanmaya devam edecektir.

   

Terörün Gizli Efendileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.