sadsad x
asdasd

Türkiye`ye Karşı Örtülü İstila ve Psikolojik Savaş

Kripto Basım Yayın

Muzaffer Özdağ

Üretici Liste Fiyatı
50,00 TL
28,50 TL
%43 indirim
24 Saatte Kargoda!
6 Adet Stokta
Türkiye`ye Karşı Örtülü İstila ve Psikolojik Savaş Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786057908087
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Muzaffer Özdağ
Muzaffer Özdağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Türkiye`ye Karşı Örtülü İstila ve Psikolojik Savaş Kısa Özet

    Muzaffer Özdağ’ın toplu eserlerinin üçüncü cildini oluşturan *Türkiye’ye Karşı Örtülü İstila ve Psikolojik Savaş* isimli bu eser; yazarın, sorunu teknik boyutuyla algılamaya çalışan yazılarından oluşuyor.

    Özdağ, Türkiye’nin bulunduğu coğrafi konum itibarıyla hem fırsatlarla hem de risklerlerle karşı karşıya olduğu, küresel dönüşümlerin bu konumu değiştirmediğini ancak yeni içerikler kazandırdığını vurgulamaktadır. Günümüzde birçok jeopolitisyen ve stratejist, Özdağ ile birlikte Türkiye’nin dünyanın merkezinde bulunduğu fikrinde birleşmektedir. Büyük savaşlar ve entrikalar dünyanın merkezinde ve bu merkezi ele geçirmek için yapılmıştır. Bu nedenle Özdağ, Türkiye’ye yönelik psikolojik savaşı *dış düşmanlar* odaklı yer vermiş, bunun daha iyi anlaşılması adına strateji ilminin gereklerine özellikle değinmiştir.

    Netice itibariyle, Özdağ, Türkiye’nin örtülü bir istila ve psikolojik savaşla karşı karşıya olduğunu ileri sürmekte, bu durumun nedenini Türkiye’nin özgünlüğü ile açıklamakta, örtülü istila ve psikolojik savaşa karşı alınması gerekli önlemleri ofansif bir pozisyondan çıkarıp meşruiyet yönü güçlü teknik bir boyuta taşımaktadır.

Türkiye`ye Karşı Örtülü İstila ve Psikolojik Savaş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.