TYT - AYT Geometri Fasikülleri - Analitik Geometri

Tonguç Akademi

Kolektif

25,00 TL
19,50 TL
%22 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
TYT - AYT Geometri Fasikülleri - Analitik Geometri Hakkında Bilgiler
Türü: YKS TYT AYT Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 132
ISBN: 9786257547673
Boyut: 19 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TYT - AYT Geometri Fasikülleri - Analitik Geometri Kısa Özet

  Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

  Elindeki bu fasikül geometri içinde yer alan Analitik Geometri konusuna ait tüm soruları doğru evaplayabilmen için hazırlandı.

  Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu Analitik Geometri fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin. Ayrıca Analitik Geometri konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. ,

  Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin. Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve analitik geometriyi baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

  Geometri fasikülü serilerinden olan analitik geometri ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülü TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

  Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!!

TYT - AYT Geometri Fasikülleri - Analitik Geometri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.