sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
99,00 TL
64,35 TL
%35 indirim
Genellikle 3-4 gün içinde kargoya verilir
Vasmer`in Kardeşi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786057910639
Boyut: 16 x 24
Kapak: Ciltsiz
David Von Bassewitz
David Von Bassewitz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Vasmer`in Kardeşi Kısa Özet

    Vasmer’in Kardeşi, insanların, mekânların, seslerin ve zamanın zar zor seçilebildiği bir kâbus atmosferinde geçiyor. 1903-1924 yılları arasında dönemin Silezya’sında en az 30 kişinin ölümünden sorumlu, Avrupa suç tarihinin en karanlık / karanlıkta kalmış figürlerinden, yamyam ve seri katil Karl Denke’nin, yüzyılın sonunda halen süren etkisinin ele geçirdiği insanları anlatan bir psikolojik gerilim.

    Karlar altındaki şehrin, cinayet mekânlarını ve tutulan kayıtları inceleyen gizemli misafirinin trenden inmesiyle başlayan hikaye, zaman sıçramaları ve açılan yeni dehlizler boyunca devam ederek “olay”ın çevresini ören yeni bir gerçeklik yaratıyor.

    Vasmer’in Kardeşi’ni, ele aldığı tarihsel gerçeklerin uzağına düşmeyeceği ama bu “gerçeklerin” altını deşmekten de geri durmayacağı, polisiye edebiyatın hakkını veren bir hikâye/grafik bütünlüğüyle ayırt etmek mümkün. Buna ek olarak, kitap, sinematografik kompozisyonları, her şeye ışık tutmaya heves etmeyen muğlaklığı ve ışık tasarımı ile okura dört dörtlük bir “noir” atmosferi sunuyor.

Vasmer`in Kardeşi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.