sadsad x
asdasd

15 Temmuz Fotoğraf Albümü Büyük Boy, Arnavutça

Kopernik Kitap

Kolektif

Üretici Liste Fiyatı
1.248,00 TL
773,76 TL
%38 indirim
15 Temmuz Fotoğraf Albümü Büyük Boy, Arnavutça Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 311
ISBN: 4440000001973
Boyut: 28.2 x 38.3
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: Kuşe
Basım Tarihi 2016
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 15 Temmuz Fotoğraf Albümü Büyük Boy, Arnavutça Kısa Özet

    Si rezultat, populli turk eshte i zemeruar dhe i plagosur. Miqte dhe aleatet tane edhe pse nuk shprehin dashuri per ne, te pakten prisnim qe sa per sy e faque te ndanin dhimbjen me ne dhe te na tregonin respekt ne mediat nderkombeatare. Edhe pse pretendimet qe kemi pasur ndaj miqve dhe aleateve tane na dolen bosh, keto dite te veshrira do the kalojne, por ne te nejejten kohe nuk do ta humbim shpresen se, ne horizontet e perendimit do te alin perseri njerez te sinqerte dhe me ndergjegje tre plote. Bota jone ka nevoje per njerez qe nuk i jane bllokuar veshet me thashetheme orientaliste ose islamofobike.

15 Temmuz Fotoğraf Albümü Büyük Boy, Arnavutça Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.