Kazandıran Nisan Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim
Müşteri Hizmetleri
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Müşteri hizmetleri ekibimize e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sipariş durumunuzu takip etmek veya iade işlemleri hakkında bilgi almak için de müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri sayfamızda size yardımcı olabilecek sıkça sorulan soruların yanıtlarını da bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmak için buradayız.
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Satış

Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapabilirsiniz:

 

  • Sitemize üye olmanız gerekmektedir.
  • Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

 

Web sitemizden sipariş verdiğinizde e- mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

Sevkiyata uygun fiziksel bir değer ifade eden ürün siparişleriniz kargo ile teslim edilecektir.

Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre işler.

2- İptal

Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini aramanız veya bu konuyla ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlem yapılır. (Müşteri, sadece karşılananları gönderin ve kalanı için ödememi iade edin veya eksik siparişi başka bir ürünle değiştirin veya tüm siparişi iptal edin diyebilir.)

Bir hafta (7 gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

3- Kargo ve Teslimat

 

Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (en fazla 2 iş günü içinde) gönderilecektir.

 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmaları dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması varsa müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim ettikten sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalkmaktadır. Bu nedenle lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

 

Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

 

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Kargo Ücretlerimiz:

0-200 TL Arası:

Kargoİst: 59,90 TL – PTT: 59,90 TL – HepsiJet: 59,90 TL – MNG: 59,90 TL'dir.

200-600 TL Arası:

Kargoİst: 39,90 TL – PTT: 39,90 TL – HepsiJet: 39,90 TL – MNG: 39,90 TL'dir.

600 TL ve Üzeri:

Kargoİst: 29,90 TL – PTT: 29,90 TL – HepsiJet: 29,90 TL – MNG: 29,90 TL'dir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli: 29,90 TL'dir.

Teslimatın gecikmesi vb. durumlarda bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerde ve yazışmalarda sipariş numaranızı mutlaka belirtiniz.

 

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları üzerinden irtibata geçilecektir. 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

 

Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefonunuz veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılacak, haber verilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.