sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

İletişim

Sipariş / Kargo
 • Satış

  Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapabilirsiniz:

   

  • Sitemize üye olmanız gerekmektedir.
  • Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

   

  Web sitemizden sipariş verdiğinizde e- mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

  Sevkiyata uygun fiziksel bir değer ifade eden ürün siparişleriniz kargo ile teslim edilecektir.

  Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre işler.

 • İptal

  Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini aramanız veya bu konuyla ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.

  Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

  Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlem yapılır. (Müşteri, sadece karşılananları gönderin ve kalanı için ödememi iade edin veya eksik siparişi başka bir ürünle değiştirin veya tüm siparişi iptal edin diyebilir.)

  Bir hafta (7 gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

 • Kargo ve Teslimat

  Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (en fazla 2 iş günü içinde) gönderilecektir.

   

  Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmaları dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması varsa müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

   

  Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim ettikten sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalkmaktadır. Bu nedenle lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

   

  Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

   

  Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

   

  0 -100 arası olan siparişlerde kargo ücreti: Kargoİst: 19,90, PTT:19,90, Sendeo Kargo:19,90 MNG: 29,90 TL'dir.
  201 TL üzeri olan siparişlerde kargo ücreti Kargoİst: 14,90 TL - PTT: 14,90 TL – Sendeo Kargo: 14,90 MNG: 29,90 TL'dir.

  Kapıda ödeme hizmet bedeli: 14,90 TL'dir.

   

  Teslimatın gecikmesi vb. durumlarda bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerde ve yazışmalarda sipariş numaranızı mutlaka belirtiniz.

   

  Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları üzerinden irtibata geçilecektir. 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

   

  Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefonunuz veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılacak, haber verilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.