sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
50,00 TL
36,00 TL
Alıcısı Hazır Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama, Satış, Reklam
Sayfa Sayısı: 150
ISBN: 9786052314227
Boyut: 15 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Alex Bogusky
Alex Bogusky
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Alıcısı Hazır Kısa Özet

  Eğer şirketinizin pazarlama yöntemini elden geçirmek istiyorsanız, işe bu kitapla başlayabilirsiniz.

  - Seth Godin

  Markalar müşterileriyle ve içinde bulundukları kültürle yeni bir bağ kurmalıdır. Eskiden kural şuydu: Güvenli ama sıradan ürünler yarat ve bunları kitleye pazarla! Şimdi yeni bir kuralımız var: Yenilikçi ürünler yarat ve pazarlamayı onların içine yerleştir! Bugün bizim için söz konusu olan, ürünün kendisidir. Bir markanın tüketiciler üzerindeki en büyük etkisi ürünün kendi içinde saklıdır.

  Peki şirketler nereden başlamalı? Önce markalarını köklerine döndürmeli ve mesajın üründen ayrı bir şey olmadığının, ürünün mesajın ta kendisi olduğunun farkına varmalılar. Elinizdeki kitap, şirketlere bu yeni dünyada başarılı olmak için neler yapılması gerektiğine dair adım adım izlenecek bir rehber sunuyor. Yazarlar Alex Bogusky ve John Winsor, bu adımları izleyerek Coca-Cola, Burger King, Google, Nike, Microsoft, Toyota ve American Express gibi dev markalarla çalıştılar.

  Bogusky ve Winsor size pazarlamanın 21. yüzyılda kendini nasıl yeniden icat edebileceğini gösterirken, bir pazarlama stratejisi dersini en önden dinlediğinizi hissedeceksiniz.

Alıcısı Hazır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.