sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
60,00 TL
42,00 TL
%30 indirim
24 Saatte Kargoda!
7 Adet Stokta
Anlatmayı Çok Düşündüm Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786050845570
Boyut: 13.5 x 20.5
Kapak: Ciltsiz
Nehir Aydın Gökduman
Nehir Aydın Gökduman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anlatmayı Çok Düşündüm Kısa Özet

  Ailesiyle birlikte Paris`ten Türkiye`ye taşınan Lina ve okulda tanıştığı Asya’nın ortak yönü, hikâyelerinin Paris`te kesişiyor olmasıdır. Asya henüz küçükken annesi ve babası ayrılır ve hiç hatırlamadığı babası Paris`te yaşamaya başlar. Lina`nın ise kimseyle paylaşamadığı, yaşantısını etkileyen sırrı Paris sokaklarında gizlidir. 

  İki dost okulun düzenlediği Paris gezisine katılarak hayatlarını derinden etkileyen bu şehirde kendi hazin hikâyelerinin devamını getirmek isterler. Paris’e giderek Asya babasını bulabilecek mi? Lina herkesten sakladığı olay için adalet arayışına düşecek mi? 


  Dostluğun cesaret ve dayanışmaya olan etkisini gösteren bu roman, korkuya yenik düşmeden birlikte ses çıkarmanın gücünü hatırlatıyor. 

  “Seine Nehri ne kadar güzel akıyor,” dedi. “Dalgaları kıyıyı nazikçe okşar gibi ve yönünü ileriye çevirmiş. Büyük bir okyanusa döküleceğini biliyor. Orada deniz suyuyla birleşince güçlenip daha da mutlu olacak. Bir de onun önüne bir set çektiklerini düşün. Su setin önünde birikir ve eğer başka bir yol bulamazsa çevresine taşar. Her yer su altında kalır değil mi? İşte benim içindeki duygu da buna benziyor Asya. Ancak bu işi çözersem hayatın içine bu nehir gibi tasasızca akabilirim.” 

Anlatmayı Çok Düşündüm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.