sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
175,00 TL
101,50 TL
%42 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Aşkın Bahar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 250
ISBN: 9786057883797
Boyut: 13 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Sinan Saltık
Sinan Saltık
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Aşkın Bahar Kısa Özet

    Aydınlık ve sonsuzluğun alabildiğine yaşandığı, zamanların başkalaştığı, mekânların kaybolduğu bir boyuttu özlemlerle anılan Asonya.

    Bu aşkın mekân, en görkemli biçimlerde sunardı arayışlarının yansımalarını arayanlarına. Güzelliklerinin gerçekliği, hemen her dem, her yerinde, sır perdelerinden uzak bir aşikârlık ile göründü.

    Sakinleri birbirlerinin niyetlerini bilir, düşünsel ve fiili davranışlar bu bilincin şeffaflığı ile parıldardı yaşanılırlarında. Gerekliliklerini giderici yardımlaşmaları onları güçlü kılar, güçlendikçe algı ve duyarlılıkları pozitif yönde gelişirdi. Sevgi ve sevinçleri böylelikle hakikatlenir, bu tekâmül neticesinde de, hak edilmiş bir dinginliğin aranılır aydınlığını alabildiğine yaşarlardı.

    Asonya, bu türden vasıfları içeren bütün toplum ve uygarlıkları sembolize ettiğinden, görme isteminde olanların görüşlerinden hiç de uzak değildi. Böylesi bir mekânda ikame arzusunda olanlar, bu arzunun her şeyde olduğu gibi tek başına yeterli bir etken olmadığını, ardınca gelen gereklilikleri yerine getirebilmenin asıllığını çok iyi bilirlerdi. Zaten ne istediğini de en iyi, neyi istediğini bilenler bilmez miydi?

Aşkın Bahar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.