sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
155,00 TL
85,25 TL
%45 indirim
August’un Sonu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786052177822
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Brittany Cavallaro
Brittany Cavallaro
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • August’un Sonu Kısa Özet

  Charlotte Holmes serisinin aksiyon yüklü ikinci kitabında, Jamie Watson ve Charlotte Holmes’ü Avrupa’nın bir ucundan diğerine sürükleyecek kovalamacanın fitili aylar önceden ateşlenmişti.

  Jamie ve Charlotte sonbahar dönemini zar zor canlı atlattıktan sonra Sussex’te geçirecekleri kış tatilinde beladan uzak kalabileceklerini düşünüyorlardı. Ancak Charlotte, sırlara sahip tek Holmes değildi. Watson’ın hislerinin derinleşmesiyse, aralarındaki kıvılcımı tehlikeli bir hâle getirmişti.

  Leander Holmes, sanat sahtecilerinin yakalanması için Alman hükümetiyle işbirliği yaptığı bir gizli görevdeyken, ardında tuhaf ipuçları bırakarak ortadan kayboldu. Charlotte ise kendisini, amcasını bulmak için Berlin’deki yeraltı stüdyolarından Prag’daki şaşaalı sanat evlerine uzanan tehlikeli bir yarışın içinde buldu.

  Kimin dost kimin düşman olduğunun belirsizleştiği bu davada Watson ve Holmes’ün öğrendikleri yeni bilgiler, aileleri, kendileri ve birbirleri hakkında bildikleri her şeyi değiştirecekti.

  *Cavallaro, Doyle’un karakterlerini ve onlara özgü davranışları kullanmasına rağmen olay örgüsünü ileri bir seviyeye taşıyor.*

  - Kirkus

  *Dilin harika kullanımı, dâhiyane diyaloglar ve yaşayan karakterler. Cavallaro’nun Doyle’un hikâyelerine olan hakimiyeti sorgulanmaz.*

  - Teenreads

August’un Sonu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.