sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
377,00 TL
245,05 TL
%35 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Aydın Benli Kitapları 3 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 620
ISBN: 2453327990208
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Aydın Benli
Aydın Benli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aydın Benli Kitapları 3 Kitap Takım Kısa Özet

  KÖŞEDEKİ YAZILAR

  ÇEŞİTLİ GAZETE VE HABER SİTELERİNDE

  YAYIMLANMIŞ, EN ÇOK OKUNAN VE YORUM ALMIŞ KÖŞE

  YAZILARIMIN TAMAMI BU ESERDE...

  Kitlelere ulaşmanın duygu, düşünce ve bilginin en güzel iletişimidir köşe yazısı. Gündemi ve güncel hadiseleri okurlarıma ilettiğim en çok okunan ve yorum alan köşe yazılarımı bu eserde derledik.  Fikir en kıymetli değerdir, fikri ve düşüncesi olmayan zarar ve ziyandadır. İnsanlar görünüşleri ile karşılanır fikirleri ve düşünceleri ile uğurlanır. Fikrinizin rengi ne olursa olsun her renk fikriniz olsun. Dünya görüşü ile kolektif bir yazı dizisi, her makalemde, her köşe yazımda yeni bir konu, yeni bir heyecan ve anlatım var. Bilinmezlikleri bilinir yaptığımız konuları kaleme aldık. Keyif alarak okuyacağınız bir eser. Bilgiyi bilmek gerek.

  UNUTULANLAR

  KAZANILMIŞ ZAFERLERİN SAHİPLERİ ÇOK OLUR

  DERİN DEVLETİN ÇOCUKLARI

  Devletler yıkıp, devletler kuran Türklerin Derin Devleti, İstihbarat Teşkilâtı Aksakallılar, iki bin yıldan bu yana vatana hizmet için nice isimsiz kahraman yetiştirmiştir. Bu kahramanlar; kimi zaman asker, kimi zaman istihbarat uzmanı, kimi zaman emniyet mensubu olarak Aksakallıların verdiği görevi canları pahasına yerine getirirler. Anadolu’nun bir köyünde başlayan maceralar, gizli örgütler ve bu örgütlerin içine sızarak istihbarat toplayan bir delikanlının öyküsünü anlatıyor.

  Unutulanlar- Derin Devlet’in Çocukları, mezar taşlarında isimleri yazmayan yiğitlerin kahramanlıklarını anlatmaktadır. Anlatılanlar masal değil, Namı Delikanlı Aydın gibi ismi bilinmeyen kahramanların öyküsüdür. VATAN SAĞ OLSUN! Diye ölüme giden isimsiz kahramanların gerçek hikâyeleridir. Gizem dolu sürükleyici macera tadında sürükleyici gerçek hikâyelerden oluşan hayat hikâyesi…

  KANLI DOSYALAR

  ÖLÜM SENİN PEŞİNDE

  KANLI DOSYALAR & CİNAYET MASASI

  KOMİSER HAKAN AYDIN

  “Kan kokusu beynimin derinliklerinde bilinçaltımı tırmalıyor, cinayet dosyaları da cinayetler gibi kanlı.’’ Kahramanımız Ankara Cinayet Masası Komiseri Hakan Aydın`ın 2014 yılında Ankara`da başlayan, cinayetlerin üzerine gidip, o cinayetleri çözmesini anlatıyor. Cinayetlerin izlerini takip edip, aklın ve mantığın almadığı cinayet  dosyalarını, kendine has yöntemler İle nasıl çözdüğünü, sürükleyici ve derin konularla anlatıyor.  Bazen seri katilin peşinde, bazen planlı cinayetlerin izinde… Kimi zaman kusursuzca planlanmış yer altı dünyasının işlediği cinayetleri konu ediniyor. Hakan Aydın, ekip arkadaşlarıyla cinayetlerin derinliklerine dalıyor, Sürükleyici Ankara polisiyesi cinayet tadında bir roman. Ankara’da cinayet var!

Aydın Benli Kitapları 3 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.