sadsad x
asdasd

Belleğimin Şövalesi Ömrüm

Librum Kitap

Yakup Almelek

Üretici Liste Fiyatı
120,00 TL
74,40 TL
Belleğimin Şövalesi Ömrüm Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786052305430
Boyut: 13 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Yakup Almelek
Yakup Almelek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Belleğimin Şövalesi Ömrüm Kısa Özet

  ‘’Belleğimin Şövalesi Ömrüm’’ Yakup Almelek`in değişik dönemlerde ve konulardaki yazılarından bir seçki bu eser. Daha önce oyunları ve öyküleri ile edebiyat severlerle buluşturduğumuz yazarın, günlük hayattaki konulardan sanatın değişik dallarındaki etkinliklerine, bir yolculuğun analizinden faturasız mal satan bir tüccarın hikâyesine değin, geniş tema skalası içerisindeki düşüncelerine ulaşacaksınız. Deneyimlerini paylaşacaksınız. Eğer yazarı daha iyi tanımak için bir sebebiniz varsa, bu birikmiş yazılar bir `fikir ve deneyimlerin biyografisi` olarak tam da bu isteğinize cevap verecektir.

  Birbirinden farklı pek çok konu ve dönemin yazılarından oluşan elinizdeki kitap, ağırlık noktası yazdığı tiyatro oyunları olan Yakup Almelek`in başka bir açıdan resmedilişidir.

  Yakup Almelek`in tiyatro oyunları ve diğer eserleri Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmış; Uyanış, İşadamı ve Kan Davası isimli oyunları New York Off Broadway’de sahnelenmiştir.

  Kültür Sanat çalışmalarını büyük bir tutku ve taptaze bir vizyonla sürdüren Almelek, 2014-2015 sezonunda "Oyun Bandı"nca sahnelenen "Uyanış" ile 40. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri`nde "İsmet Küntay Tiyatro Özel Ödülü"ne ve 2018 - 2019 sezonunda K! Kültüral Performing Arts’ın Kurucu Yazarı kimliği ile Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri “Tiyatroya Katkı” ödülüne layık görüldü.

Belleğimin Şövalesi Ömrüm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.