sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
180,00 TL
111,60 TL
Beni Tersten Oku Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 180
ISBN: 9786058007574
Boyut: 14 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Bilge Öztoplu
Bilge Öztoplu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beni Tersten Oku Kısa Özet

  Bazı kitaplar vardır, elinizde kalem olmadan okuyamazsınız. Bir yazan için de en olağanüstü ödül değil midir,  altı çizilesi cümleler yazmak. Ama bazı kitaplar da vardır ki, çize çize görünmez olur sayfalar. O vakit kalemi bırakıp, kitabın sayfalarına fısıldarsınız, "Sen benim rehberimsin bundan gayri..."  

  - Bahar Yaka

  Bu bir uyarı! Yazarın akıcı dili, ustalıkla kullandığı metaforları, sürükleyici hikâyesi size bir çırpıda okunacak kitap izlenimi verebilir. Ancak bu kitap, dura düşüne, sindire sindire, sorgulaya sorgulaya okuduğunuzda tadına varacağınız bir kitap. 

  - Aynur Ulusoy

  *Beni Tersten Oku.* Okuyucunun *Moriler’le* kendinden bir parça bulacağı ve yazarın bütün görünen gerçekleri kitabın sonunda okuyucuya tersten okutarak sarstığı bir başucu kitabı. Biraz da ‘Coen’vari, Coen Kardeşler tadında. Ve kitabı bitirdiğinizde geriye söylenebilecek tek bir söz kalıyor *Haydi beyler, dağılın…*  

  - Kemal Kaya

  Merak uyandırıcı tatlı bir içtenlik ve samimiyetle ve hem de güçlü bir edebiyatla yazılmış bu kitap yüreğimde *Simyacı* ve *Küçük Prens* kitaplarının sıcaklığıyla buluştu. 

  - Aysel Yükselenler

Beni Tersten Oku Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.