sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
65,00 TL
46,80 TL
%28 indirim
Genellikle 2-3 gün içinde kargoya verilir
Benlik ve Toplum Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786057931535
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
David Shulman
David Shulman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Benlik ve Toplum Kısa Özet

    Benlik ve Toplum güncel, açık bir dille yazılmış ve sembolik etkileşimci bakış açısını hem sosyal psikoloji hem de sosyoloji penceresinden ele alan yetkin bir kaynak olarak karşımıza çıkmaktadır. Sosyolojik ve sosyal psikolojik bilginin sınıf ortamında kullanımına uygun bir kitap olmasının yanında, Benlik ve Toplum, birçok sosyal konunun altını çizerken ders kitabı bilgisinin damıtılmasının ötesine geçmeyi de başarmaktadır. Bu yönüyle, sembolik etkileşimciliğe dair bilginin iyi organize edildiği ve farklı okuyucu kitlelerine hitap edebilen bir kaynak olarak literatürde yer almaktadır.

    Doktorasını Princeton Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden almış olan John P. Hewitt, University of Massachusetts’te görevine Profesör (Emeritus) olarak devam etmektedir.

    Lafayette College’da Antropoloji ve Sosyoloji Bölümünde Bölüm Başkanlığına devam eden Doçent Doktor David Shulman, doktorasını Northwestern Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde tamamlamıştır. Shulman, From Hire to Liar: The Role of Deception in the Workplace (Cornell University Press, 2007) ve Gary Alan Fine ile birlikte Talking Sociology 5th Edition (Allyn and Bacon, 2002) kitaplarının yazarı olmakla beraber Academic Street Smarts: Informal Professionalization of Graduate Students (American Sociological Association, 2008) kitabının da Ira Silver ile birlikte editörlüğünü yapmıştır. Kandırma, izlenim yönetimi ve sembolik etkileşimcilik başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Benlik ve Toplum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.